play station stars
play station stars

سونی برنامه جدید وفاداری PlayStation Stars را معرفی کرد

PlayStation Stars – سونی یک برنامه امتیاز پاداش جدید به نام PlayStation Stars را اعلام کرده است. که به بازیکنان امکان می دهد با ارزش نقدی واقعی امتیاز کسب کنند. برنامه وفاداری که در بلاگ پلی استیشن اعلام شد، اواخر سال جاری آغاز خواهد شد. (اگرچه سونی دقیقاً اعلام نکرده است) و ثبت نام در آن رایگان خواهد بود. بازیکنان می توانند اهداف را تکمیل کنند. با برخی از آنها به سادگی یک بازی یک بار در ماه برای کسب امتیازهایی که می توانند بعداً در فروشگاه PlayStation یا برای پاداش های دیگر استفاده شوند. برای دریافت کامل اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

نحوه دریافت امتیاز به صورت کلی:

کاتالوگ اقلام ” ممکن است شامل وجوه کیف پول PSN و محصولات انتخابی فروشگاه PlayStation باشد. و اعضای PlayStation Plus نیز مانند برنامه My Nintendo در سوییچ، برای خرید اقلام در فروشگاه امتیاز دریافت خواهند کرد. خارج از جوایز مربوط به فروشگاه پلی‌استیشن. کاربران همچنین می‌توانند «کلکسیون‌های دیجیتال» را کسب کنند. که «نماینده دیجیتالی چیزهایی است که طرفداران پلی‌استیشن از آن لذت می‌برند. از جمله مجسمه‌های شخصیت‌های محبوب و نمادین از بازی‌ها و دیگر اشکال سرگرمی. و همچنین دستگاه‌های ارزشمندی که از سونی استفاده می‌کنند. تاریخچه نوآوری.”

نحوه دریافت امتیاز در PlayStation Stars از طریق پلات کردن

علاوه بر این طبق گزارش واشنگتن پست، اولین بازیکنی که در بازی‌های خاص جایزه پلاتینیوم را دریافت می‌کند. یک جایزه ویژه دریافت می‌کند که هیچ کس دیگری نمی‌تواند آن را دریافت کند. دقیقاً مشخص نیست که چگونه این کار انجام خواهد شد. اشاره شده است که در یک منطقه زمانی محلی است. بنابراین می تواند یک مسابقه قلمرو برای Platinum به جای مسابقه جهانی باشد. اما پلی استیشن قول داده است که با هر تلاشی برای بدست آوردن آن مقابله خواهد کرد.

مجموعه‌های جدید مرتباً اضافه می‌شوند. سونی بیان می‌کند که برخی از آن‌ها به‌ویژه کمیاب هستند. و چیزی است که بازیکنان می‌توانند به طور مداوم روی آن کار کنند.

خلاصه:

این برنامه ارتقای دیگری را برای پیشنهادات دیجیتال سونی نشان خواهد داد. زیرا اخیراً سطوح جدید پلی استیشن پلاس را معرفی کرده است. در حالی که سطح پایه کمابیش مشابه پلی استیشن پلاس قبلی است. سطوح متوسط ​​و گران قیمت صدها بازی اضافی را در سرویسی مشابه Xbox Game Pass ارائه می دهند. برای دریافت اخبار های بیشتر با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *