playstation plus
playstation plus

بازی های پلی استیشن پلاس برای ژانویه 2023 معرفی شد

پلی استیشن پلاس – بازی‌های پلی‌استیشن پلاس ژانویه ۲۰۲۳ رسما تایید شده‌اند که Star Wars Jedi: Fallen Order، Fallout 76 و Axiom Verge 2 هستند. همانطور که توسط PlayStation.Blog توضیح داده شده است، هر سه این عنوان در روز سه شنبه، 3 ژانویه، برای همه اعضای PlayStation Plus Essential، Extra و Premium در دسترس خواهند بود. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

بازی های پلی استیشن پلاس:

Star Wars Jedi: Fallen Order برای PS4 و PS5 اولین بازی است که برای بازی های پلی استیشن پلاس ژانویه 2023 ارائه می شود و در زمان مناسبی برای آماده کردن طرفداران برای تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor در 17 مارس 2023 می آید.

طرفدارانی که هنوز این ماجراجویی جنگ ستارگان را بازی نکرده‌اند، می‌توانند شروع داستان جدی پاداوان کال کسیس را قبل از اینکه دنباله آن پنج سال بعد شروع شود، یاد بگیرند.

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

در بررسی Star Wars Jedi: Fallen Order، IGN امد: “یک بازیگر قوی داستانی تاریک را می فروشد در حالی که چیزها را سرگرم کننده و وفادار به داستان جنگ ستارگان نگه می دارد، و ترکیب های مبارزه ای سریع و چالش برانگیز با پلتفرم های پر انرژی، پازل های مناسب، و مکان های متنوع برای کاوش. برای یک بازی شگفت انگیز همه جانبه.”
مرحله بعدی Fallout 76 PS4 است، پیش درآمد آنلاین بازی Fallout که به بازیکنان سراسر جهان اجازه می دهد تا با هم کار کنند یا نه، تا از عواقب یک آخرالزمان هسته ای جان سالم به در ببرند.

هنگامی که Fallout 76 برای اولین بار در سال 2018 منتشر شد، کمی راه اندازی شد. با این حال، Bethesda به حمایت از آن ادامه داده و به ارائه محتوا و به روز رسانی های جدید به بازیکنان ادامه می دهد.

بررسی Fallout 76: Wastelanders

در بررسی Fallout 76: Wastelanders در سال 2020، گفتیم: “به روز رسانی Wastelanders حداقل Fallout 76 را به عنوان چیزی که ارزش توصیه به طرفداران سریال را که به بازی چند نفره علاقه مند هستند، تقویت می کند. خط داستانی جدید عالی است، اما بازی با دوستان به این راحتی نیست. همانطور که باید باشد.”
Axiom Verge 2 برای PS4 و PS5 آخرین بازی ژانویه است و ادامه بازی اکشن دوبعدی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است که به بازی هایی مانند Metroid ادای احترام می کند و در عین حال هویت منحصر به فرد خود را ایجاد می کند.

در بررسی Axiom Verge 2 ما گفتیم که این یک مترویدوانیا دو بعدی است که علیرغم مبارزات تک بعدی و باس فایت‌های بی‌نظیر، درگیر کاوش است.

خلاصه پلی استیشن پلاس…..

همانطور که بازیکنان منتظر رسیدن این بازی‌ها هستند، می‌خواهیم به همه یادآوری کنیم که هنوز تا دوشنبه، 2 ژانویه فرصت دارند بازی‌های PlayStation Plus دسامبر 2022 – Divine Knockout: Founder’s Edition، Mass Effect Legendary Edition و Biomutant را دانلود کنند. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *