overwatch 2
overwatch 2

Overwatch 2 قهرمان جدید تانک، Ramattra را معرفی کرد

Overwatch 2 بلیزارد از قهرمان بعدی برای پیوستن به ترکیب خود. رهبر بخش Null، Ramattra، رونمایی کرد. همانطور که در داستان طعنه زده می شود. راماترا رهبر سازمان Null Sector است. راماترا مانند زنیاتا یک راهب شامبلی است که دیگر گزینه دفاع مسالمت آمیز برای حقوق Omnics را نمی بیند و اکنون با توجه به وبلاگ Overwatch که افشاگری خود را اعلام می کند. “زاویه عملگرایان” را در پیش گرفت است.  برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

حرفای بلیزارد در مورد هیرو جدید Overwatch 2

بلیزارد می نویسد: «راماترا که در اصل یک ماشین جنگی بود، مهمات خود را برای سپری برای محافظت از مردمش با ترویج صلح و آرامش ریخت. با این حال، داستان راماترا یکی از سختی‌ها، آسیب‌ها و نگاه بزرگ‌نمایی شد به واقعیت‌های خشن بشریت است.

در حالی که بلیزارد فقط یک تریلر سینمایی را به اشتراک گذاشت است که تاریخچه و منشأ راماترا را به نمایش می‌گذارد. IGN بخشی از میزگرد رسانه‌ای با طراح قهرمان Overwatch 2 الک داوسون بود که فاش کرد راماترا دو شکل خواهد داشت که بازیکنان می‌توانند بین آنها جابجا شوند.

ویژگی های جدید هیرو Ramattra

او دو فرم دارد. او یک فرم Omnic و فرم Nemesis خود دارد. بخشی از مهارتی که ما در حال آزمایش آن هستیم این است که چه زمانی بین آن فرم ها جابجا شویم. از آنجا که فرم Omnic، شما این بازی پوک را انجام می دهید، شما در حال محافظت هستید. تیم شما، کمی در فاصله است. و سپس از فرم Nemesis، شما با عجله دشمنان را پایین می آورید، شما در آنجا توپ می زنید و این مشت ها را دارید.”

Ramattra چهارمین قهرمان جدیدی است که از زمان عرضه Overwatch 2 به همراه Sojourn، Junker Queen و Kiriko معرفی شد است. طبق گفته بلیزارد، تیم می خواهد نقشه یا قهرمان جدیدی را در فصل های متناوب منتشر کند.

Overwatch 2 بالاخره زنده شد و به طور کامل جایگزین Overwatch اصلی شد، اگرچه بازیکنان هنوز منتظر حالت PvE مبتنی بر روایت هستند.  برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *