one-punch-man-season-3
one-punch-man-season-3

فصل 3 One Punch Man اعلام شد

One Punch Man فصل سوم به طور رسمی برگزار می شود، تقریباً سه سال پس از پایان فصل دوم آن بر روی صفحه نمایش کوچک. همانطور که توسط Crunchyroll گزارش شده است. وب سایت رسمی انیمیشن وان پانچ من TV روز پنجشنبه تایید کرد که فصل سوم این سریال موفق تولید خواهد شد. تصویری کلیدی که توسط طراح شخصیت چیکاشی کوبوتا کشیده شده است در کنار این اعلامیه منتشر شده است. این اثر هنری سایتما و گارو را به نمایش می‌گذارد، اما هیچ تیزری از آنچه که واقعاً در فصل آینده تکامل خواهد یافت، ارائه نمی‌دهد.برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

فصل سوم One Punch Man:

وان پانچ من که توسط هنرمند ژاپنی ONE ساخته شده است. داستان سایتما، یک ابرقهرمان قدرتمند را روایت می کند که توانایی شکست دادن هر حریفی را با یک مشت دارد. سایتما که از سابقه نبرد بی عیب و نقص خود خسته شده است. تلاشی را برای یافتن حریفی آغاز می کند که واقعاً بتواند او را به چالش بکشد. این مجموعه در ابتدا به عنوان یک وب کمیک در سال 2009 و قبل از انتقال به مجله Shueisha’s Young Jump Next. در سال 2012 شروع به کار کرد.

این مانگا قبلاً در یک مجموعه انیمیشن محبوب و چندین بازی ویدیویی. از جمله One Punch Man: A Hero Nobody Knows، اقتباس شد. فصل دوم این مجموعه انیمه محبوب در سال 2019 پخش شد و زمینه را برای دور دیگری از مبارزات مهیج. شرورهای ترسناک و ماجراهای بیشتر Genos و Saitama فراهم کرد که در آن صحنه‌های اکشن بدی نیز شروع شد.

فصل سوم آینده One Punch Man در کنار یک فیلم اقتباسی لایو اکشن ساخته میشود. که توسط اسکات روزنبرگ و جف پینکر از Venom نوشته می شود. و جاستین لین کارگردان سابق Fast X قرار است کارگردانی کند. این فیلم به چندین انیمه اقتباسی لایو اکشن دیگر می‌پیوندد. از جمله مجموعه‌ای از نتفلیکس بر اساس One Piece، بازسازی دائمی مشکل آکیرا و نسخه‌ای از نام Your Name.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *