ناتی داگ
ناتی داگ

پلی استیشن در حال ساخت استودیو جدیدی برای کار با Naughty Dog در یک بازی اعلام نشده است

Naughty Dog و سونی در حال ساخت یک استودیوی توسعه جدید برای همکاری با Naughty Dog در یک بازی بزرگ پلی استیشن است. همانطور که توسط VGC مشاهده شد. یک لیست شغل نشان می دهد که تیم جدید با همکاری استودیوی PlayStation Visual Arts ایجاد می شود. توسعه دهنده ای که قبلا در فیلمبرداری، فیلمبرداری، انیمیشن و موارد دیگر پلی استیشن در چندین فرنچایز از جمله Uncharted و The Last of Us کمک کرده است. این توسعه دهنده جدید سپس با Naughty Dog برای ساخت یک بازی پلی استیشن همکاری خواهد کرد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

در فهرست مشاغل آمده است: «این پروژه با دید بالا با همکاری Naughty Dog در حال توسعه است. “اگرچه در حال حاضر اعلام نشده است، اما ما یک چشم انداز روشن و برنامه ای برای انتشار داریم. با استفاده از تخصص موجود و استعداد برتر خود، یک نوار کیفیت بصری بالا برای بازی و یک تجربه قانع کننده برای بازیکنان خود تضمین خواهیم کرد.”

“با استفاده از تخصص موجود و استعداد برتر خود (Naughty Dog)، یک نوار با کیفیت بصری بالا برای بازی و یک تجربه قانع کننده برای بازیکنان خود تضمین خواهیم کرد.”

اگرچه سونی به صراحت نمی گوید که بازی جدید یک محصول AAA خواهد بود، اما درخواست می کند که نامزد “در تمام جنبه های تولید و مدیریت بازی AAA مهارت داشته باشد” و حداقل دو بازی AAA قبلا منتشر کرده است.

اگرچه هیچ چیز تایید نشد است. اما در چند سال گذشته نکاتی مبنی بر تبدیل شدن PSS Visual Arts به توسعه دهنده پروژه های خود (به جای حمایت از دیگران) ظاهر شده است. یک لیست شغلی از سال 2020 نشان داد که این شرکت برای یک بازی اکشن/ماجراجویی 3 نفره با مبارزات غوغا و برد استخدام می کند.

به نظر می رسد این توصیف با بازی Uncharted مطابقت داشته باشد و به خوبی با همکاری Naughty Dog مطابقت داشته باشد، و Shaun Escayg مدیر خلاق استودیو اوایل امسال گفت که این دنیایی است که “ما می خواهیم بیشتر آن را ببینیم”.

باز هم، هیچ چیز رسمی نیست، بنابراین فقط باید منتظر باشیم تا سونی در مورد استودیوی جدید و بازی آن اعلامیه رسمی بدهد. Uncharted از زمان The Lost Legacy در سال 2017 که یک DLC بود. که به عنوان اسپین آف آخرین نسخه اصلی یعنی Uncharted 4: A Thief’s End در سال 2016 تبدیل شد بود. خاموش بود که داستان قهرمان داستان نیتن دریک را به پایان می رساند.

برای دوستانی که معنی AAA را نمی دانند :

اصطلاح «بازی‌های AAA» طبقه‌بندی است. که در صنعت بازی‌های ویدیویی برای نشان دادن بازی‌های پرهزینه و پرمخاطب استفاده می‌شود که معمولاً توسط ناشران بزرگ و معروف تولید و توزیع می‌شوند. این بازی‌ها به دلیل محبوبیت بسیار زیاد، اغلب در رتبه‌های «بلاک‌باستر» قرار می‌گیرند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *