MultiVersus
MultiVersus

نقد و بررسی بازی MultiVersus – مولتی ورسز

MultiVersus تعداد کمی از شرکت‌ها دارای شخصیت‌های قابل تشخیص و هیجان‌انگیزی هستند. که برای ساختن یک پلتفرم جنگنده که بتواند رقیب سری Super Smash Bros. نینتندو باشد، لازم است. برای دریافت ادامه نقد و بررسی بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

وارانر براس و برنامه آن برای بازی MultiVersus:

با کمک توسعه دهنده Player First Games، برادران وارنر تلاش می کند تا از فهرست به ظاهر بی پایان استودیوهای فیلم و تلویزیونی که در اختیار دارد برای انجام این کار استفاده کند. فهرستی از شخصیت های مورد علاقه طرفداران را گرد هم آورد که به نوعی شامل هارلی کوئین، باگز بانی می شود. و شگی به یکباره. در حالی که نتیجه باعث ایجاد هرج و مرج چندنفره شاد می شود. MultiVersus در تمرکز لیزری خود بر روی چند نفره رقابتی نیز جاه طلب است. این باعث می‌شود که برخی از جنبه‌های معمولی‌تر پخته نشده باشند. اما اولویت‌بندی آن برای مسابقات آنلاین 2v2 هنوز هم باعث می‌شود که یک ژانر پرجمعیت به‌طور فزاینده‌ای نگاهی تازه داشته باشیم.پ

حمایت تضمینی مولتی ورسز:

برخلاف سال گذشته Nickelodeon All-Star Brawl، MultiVersus به وضوح از حمایت قابل توجهی از خانواده برادران وارنر برخوردار است و مهمتر از آن. بودجه لازم برای پیگیری دیدگاه Player First را دارد. نه تنها چهره‌های نمادین مانند ابرقهرمانی DC از سوپرمن، بتمن، و زن شگفت‌انگیز در دسترس هستند. بلکه شخصیت‌هایی از استیون یونیورس، غول آهنین و حتی بازی تاج و تخت نیز در دسترس هستند. فهرست اولیه 17 نسخه بتای باز کمی کوچک است. اما در درازمدت نگران آن نیستیم زیرا قرار است بازیگران در ماه های آینده گسترش یابند. لبرون جیمز فوق ستاره بسکتبال و Space Jam به تازگی اضافه شده است. و قرار است ریک و مورتی در ماه آگوست به او بپیوندند.

فهرست شخصیت های بازی مولتی ورسز

در حالی که جمع و جور است، فهرستی متنوع و پر از شخصیت است. به لطف صداپیشگان بسیار وفادار آن. حضور بازیگرانی مانند جان دی ماجیو (جیک سگ). کوین کانروی (بتمن). متیو لیلارد (شگی) و میزی ویلیامز (آریا استارک) در نقش‌هایشان تا حد زیادی باعث می‌شود این شخصیت‌ها احساس واقعی کنند. شنیدن صداهایی که از کارتون‌ها و فیلم‌هایی که با شوخی‌کردن با شخصیت‌هایی که قبلاً هرگز فرصت ملاقات با آنها را نداشته‌اند بسیار عالی است.

نحوه برگزاری نبرد ها در بازی MultiVersus:

مسابقات در MultiVersus به صورت نبردهای 1v1. 2v2 یا چهار نفره رایگان برای همه در مکان‌هایی مانند یک عمارت شبح آور الهام گرفته از Scooby Doo انجام می شود! متأسفانه. انتخاب پراکنده مراحل بیهوده و فاقد هویت فراتر از این دو برجسته هستند. سه مکان دیگر به نظر می‌رسد که می‌توانند در هر مکانی برگزار شوند. علی رغم اینکه ظاهراً بر اساس مکان‌های به یاد ماندنی مانند خانه درختی Adventure Time هستند. خوشبختانه موسیقی به جبران آن کمک می کند.

شباهت بازی به اسمش براس و براوهالا:

مانند Smash Bros، هدف شما این است. که به حریف خود آسیب وارد کنید تا بتوانید آنها را برای کشتن به فضای خالی در لبه صفحه پرواز کنید. کاراکترها دارای دو دکمه حمله هستند که نشان دهنده ضربات معمولی و حملات ویژه پرزرق و برق هستند. با حرکات مختلفی که با نشان دادن آنالوگ به بالا. پایین یا به پهلو در حین انجام یک حمله انجام می شود. قابل تشخیص است. اما سیستمی است که به خوبی اجرا شده است. و کنترل شخصیت شما همانقدر سریع و روان است که امیدوارم گیم پلی آشفته یک جنگنده پلتفرم باشد.
می‌توانید از پرش‌های دوگانه و جاخالی‌ها برای حرکت در فضای هوایی. فرار از خطر. اجتناب از پرتابه‌ها. یا صف کشیدن یک حمله ویرانگر خود استفاده کنید. Player First تصمیم گرفته است تا پرش های دیواری را فعال کند که با چسبیدن به کناره سکوی اصلی و پریدن به سمت امن به جای سقوط به پایین . سیوهای هیجان انگیز و جسورانه را انجام دهد.

مبارزات تیمی مولتی ورسز

یکی دیگر از نکات مهم این است که حالت 2v2 راه اصلی بازی است و MultiVersus را به روز می کند و آن را از همتایان خود متمایز می کند. این نبردهای تیمی بسیار سرگرم کننده هستند و به هر شخصیت کلاسی اختصاص داده می شود که سبک بازی خاصی را برای کمک از یک شریک ایفا می کند. همه نقشی در مبارزه دارند و ترکیب تیم شما می تواند برای موفقیت در برابر رقبای باتجربه حیاتی باشد. کشف این که چگونه باگز بانی و حیله های تنش با حفاظت و کنترل جمعیت ارائه شده توسط حرکات Wonder Woman ترکیب می شوند. بسیار سرگرم کننده است.
در حالی که من به طور طبیعی به سمت تانک هایی مانند سوپرمن و غول آهنین گرایش پیدا کردم. اما همچنین از یادگیری پیچیدگی های پشتیبانی در نقش استیون یونیورس و یادگیری در مورد هر یک از شخصیت ها برای هم تیمی بهتری برخوردار بودم.

تصمیمات قبل از بازی

شما می توانید تا چهار پرک های مختلف را قبل از هر مسابقه تجهیز کنید. با افزودن سطحی از سفارشی سازی برای بهبود سبک بازی خود. حمایت از شریک خود یا حتی تلاش برای مقابله با تیم حریفان خود. سه مورد از آن‌ها می‌توانند امتیازاتی باشند که بر ویژگی‌هایی مانند سرعت حرکت یا آسیب وارد شده تأثیر می‌گذارند. که اگر هم تیمی‌تان همان مورد را تجهیز کند. قدرت آن افزایش می‌یابد.امتیازات حملات و توانایی‌های شخصیتی خاص را اصلاح می‌کنند.

نداشتن مود بدون تیمی

عارضه جانبی تاسف بار تمرکز بر رقابتی 2v2. عدم وجود گزینه‌های معنی‌دار چند نفره محلی است. در حال حاضر. می‌توانید با حداکثر چهار نفر در یک دستگاه در نبردهای تیمی و رایگان برای همه بازی کنید. دقیقاً مانند آنلاین. اما اگر بخواهم هرج و مرج داشته باشیم. اینجا کافی نیست. تجربه مهمانی آیتم‌ها گاهی در نوع بازی FFA پر می‌شوند. اما هیچ‌کدام از سلاح‌های سنگ. دینامیت و یخ برای استفاده از راه دور سرگرم‌کننده نیستند یا لحظات غافلگیرکننده‌ای را به ضرب و شتم‌هایی که در حال انجام است اضافه نمی‌کنند. بازی Local Multiplayer همچنین به این معنی است که فقدان مراحل چشمگیرتر است و MultiVersus را به یک بازی ناامید کننده برای سرگرمی های معمولی تبدیل می کند.

Caboodle از کلکسیون

شخصیت‌ها و امتیازات باید باز شوند. اما خوشبختانه MultiVersus گام بزرگی در مسیر درست در زمینه کسب درآمد از بازی‌های مبارزه رایگان برمی‌دارد. در حالی که مدل رایگان بازی با مفاهیم منفی زیادی و مشکلات احتمالی همراه است. همچنین این پتانسیل را دارد که برای بازی‌های مبارزه‌ای مفید باشد. زیرا به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا یک بازی را بدون نیاز به کاهش یک سکه در صورت تجربه کردن آن انجام دهند. Player First تضمین کرده است که همه چیزهایی که روی گیم پلی بازی تأثیر می گذارد به سادگی با بازی در دسترس است. و از هرگونه نگرانی پرداخت به برد جلوگیری می کند.

خریداری کرکترها!

امتیازها فقط با افزایش سطح شخصیت‌ها یا با خرج کردن پول طلای رایگانی که از بازی‌ها و انجام ماموریت‌های مختلف روزانه و مسیرهای پاداش به‌دست می‌آید. باز می‌شوند. از سوی دیگر.کاراکترها را می‌توان با طلا. ارز واقعی به نام Gleamium یا Character Tickets خریداری کرد که در دسترس کسانی است که بسته‌های اختیاری بنیانگذاران را خریداری می‌کنند. فقط چهار کاراکتر از ابتدا باز شدند. سرعت خوبی برای یادگیری یک یا دو کاراکتر وجود دارد و زمانی که طلای کافی دارید به سراغ شخصیت جدید بروید.

کاستوم کردن شخصیت ها!

گلیمیوم همچنین برای باز کردن چندین آیتم کاستوم مانند لباس های شخصیت. شکلک ها، نمادهای پروفایل، انیمیشن های رینگ اوت و موارد دیگر استفاده می شود. این لوازم کازمتیک سرگرم کننده هستند، به خصوص پوست هایی که زیبایی یک شخصیت را تا خطوط صدا تغییر می دهند، مانند لباس کیک گربه برای جیک. با این حال، برخی از قیمت‌گذاری‌های این اقلام به خوبی با بسته‌های گلیمیوم که می‌توان خریداری کرد، مطابقت ندارد، که شما را مجبور می‌کند بیش از حد نیاز خرید کنید – این یک رویه تجاری جدید نیست

اما هنوز هم کم‌کم است. اگر می‌خواهید روی پوسته‌های Luau Velma یا Batman: The Animated Series سرمایه‌گذاری کنید، برایتان هزینه دارد. خرید آنها به هیچ وجه ضروری نیست، اما اگر پوسته مناسبی مانند سوپرمن بلک لنترن پیدا شود، اگر قیمت مناسب باشد، قطعاً وسوسه می شوید که جنگنده اصلی خود را کنار بگذارم. قیمت هر لوازم کاستوم Gleamium نیست، و راه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توان برخی از این موارد را در  بتل پس فصل رایگان و ممتاز و با بالا بردن سطح هر شخصیت به دست آورد. من دوست دارم که این دلایل برای ادامه بازی و درگیر شدن وجود داشته باشد.

برای دریافت بررسی های بیشتر و اخبار بازی های گیمینگ با سایت خودتون دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *