multiversus
multiversus

MultiVersus در حال حاضر میلیون ها بازیکن دارد

MultiVersus مگر اینکه نینتندو بازی‌ای به نام Super Smash Bros منتشر کند، بازی‌های مبارزه‌ای معمولا دنیا را به آتش نمی‌کشند. به همین دلیل است که وقتی فهمیدم MultiVersus. بازی رایگان بازی Smash که نیروها را با بسیاری از ویژگی‌های فکری برادران وارنر می‌پیوندد. کمی شگفت‌زده شدم. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

MultiVersus از زمانی که یک هفته پیش وارد نسخه بتای باز شد. ظاهر شد. هر روز نزدیک به بالای لیست بازیکنان همزمان Steam (در میان بازی‌هایی مانند CS:GO و Apex Legends) قرار می‌گیرد که اخیراً به بیش از 150000 بازی همزمان رسیده است. MultiVersus بر روی پلی استیشن و ایکس باکس نیز موجود است و طبق آنچه که من از تابلوهای امتیازات آن دیدم. این بازی تاکنون حداقل 5 میلیون بازیکن را به خود اختصاص داده است.

رتبه بندی بدون معیار!

برادران وارنر هیچ معیار رسمی در MultiVersus منتشر نکرده است. اما تابلوهای امتیازات آن به ما ایده خوبی از تعداد افرادی که در هفته گذشته این بازی را امتحان کرده اند. می دهد. دوست من که فقط 29 بازی انجام داده است در رده 4,929,968 بهترین بازیکن جهان قرار دارد. من شروع به دیدن کردم که چگونه انجمن MultiVersus توانست چالش 3 میلیونی انجمن ringout را از بین ببرد (در برگه جدید باز می شود) تا قفل مرحله Rick and Morty را تنها در چند ساعت باز کند.

هر زمان که Player First Games به طور رسمی شروع به کار را با تعداد زیادی جشن بگیرد. مطمئناً خواهیم دانست. همانطور که اخیراً اشاره کردم. تثبیت تعداد بازیکنان ایده خوبی نیست. اما آنها می توانند برای اندازه گیری علاقه مفید باشند. و به نظر می رسد که تشنه بازی های مبارزه ای رایگان روی رایانه شخصی وجود دارد.

بهترین بازیکنان MultiVersus در جهان در حال بازی کردن همین شخصیت هستند

یک مورد علاقه اولیه در بین 10 بازیکن برتر MultiVersus در جهان ظاهر شده است. و حتی به آن نزدیک نیست. اگر می خواهید در این لحظه وارد لیگ های بزرگ شوید. بهترین شانس را برای بازی باگز بانی دارید. درست است: فوربول حیله گر بالاتر از افرادی مانند سوپرمن.  Ultra Instinct Shaggy و حتی لبرون جیمز قرار دارد.

پنج بازیکن از 10 بازیکن برتر جدول امتیازات MultiVersus Teams (که حالت اصلی 2v2 است) از Bugs Bunny هستند. از جمله بازیکن رتبه اول KoboldHeart. آنها یک بازیکن رایانه شخصی هستند که تا آنجایی که چشم کار می کند با پیروزی های Bugs امتیاز حیرت آور 2700 MMR را به دست آورده است. برای مقایسه. MMR normie من 1039 است. که به سختی به اندازه ای است که بتوانم به میلیون ها بازیکن برتر MultiVersus برسم.

در یک برد بزرگ برای حیوانات دوپا و مشتاق به پتک. تام و جری با دو جایگاه در بین 10 بازی برتر. نایب قهرمان اصلی است.

جدول امتیازات 1v1

در همین حال. در جدول امتیازات 1v1 (حالتی که متخصصان بازی های مبارزه ای ممکن است دلایل واقعی را در نظر بگیرند). رتبه بندی ها یک طرفه نیستند. Bugs Bunny هنوز هم به لطف پخش کننده رایانه شخصی به نام mirrorman جایگاه شماره یک را دارد. اما این 10 بازیکن برتر همچنین دارای یک بتمن در رتبه دوم. دو سوپرمن اصلی، یک فین. یک شگی و جیک سگ است.

تفاوت بین تابلوهای امتیاز قابل توجه است. واضح است که چرا توسعه دهنده Player First Games تعدادی اشکالات nerf در خط لوله دارد (در برگه جدید باز می شود) برای وصله ای که بعد از EVO می آید—ترکیب باگ از غوغا و دامنه او را به همراهی کامل در 2v2 تبدیل می کند. گفته می‌شود، او در 1v1 آنقدر مسلط نیست، شاید به این دلیل که وقتی توجه شما تقسیم نمی‌شود، پیش‌بینی حملات دامنه‌ای او آسان‌تر است. برعکس، محبوبیت سوپرمن در 1v1 ممکن است به این دلیل توضیح داده شود که حرکات چنگ زدن او در زمانی که دشمن دومی وجود ندارد که آنها را قطع کند، آسان تر است.

سایر مشاهدات از 30 تابلوی امتیازات برتر:

شش شبکه اصلی Iron Giant در 30 2v2 برتر وجود دارد، اما تنها یک در 1v1 وجود دارد. مرد بزرگ با افراد بیشتری در اطراف ضربه های بیشتری می زند.
پنج Velmas در برد 2v2 و یکی در 1v1 وجود دارد که نشان می دهد شخصیت های پشتیبانی در واقع با یک دوست بهتر هستند.
صحبت از پشتیبانی ها شد، به تک نفر اصلی Reindog که رتبه 16 را در برد 2v2، Trabje دارد، فریاد بزنید.
علیرغم این واقعیت که MultiVersus یک بازی کنترلر پسند است که با سرعت 60 فریم در ثانیه قفل شده است، رایانه شخصی بر جدول امتیازات برتری دارد. در هر دو نسخه 2v2 و 1v1، تنها سه پخش کننده کنسول وجود دارد.
من چندان اهل تعقیب امتیازات نیستم، اما تجزیه و تحلیل این آمار برایم جالب است. از تیراندازان رقابتی، من به این سطح از شفافیت در مورد نرخ برد، MMR و شخصیت های مورد علاقه عادت ندارم. هیچ چیز در سنگ ساخته نشده است، همچنین. به نظر می رسد MMR در MultiVersus بسیار سریع نوسان می کند.

هنوز در MultiVersus یک حالت رتبه بندی مناسب است. مشخص نیست که این حالت چگونه با سیستم رتبه‌بندی موجود متفاوت خواهد بود. شاید دورهای بیشتری در هر مسابقه یا ممنوعیت شخصیت وجود داشته باشد؟ برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *