Mortal-Kombat-1
Mortal-Kombat-1

تریلر Mortal Kombat 1 تعداد زیادی شخصیت در حال بازگشت را به فهرست خود اضافه می کند

استودیو NetherRealm تریلر جدیدی از بازی مبارزه‌ای آینده‌اش Mortal Kombat 1 منتشر کرده است که آخرین تریلر آن شخصیت‌های بیشتری را تایید می‌کند که در زمان عرضه در فهرست قرار خواهند گرفت.

آخرین تریلر دود و باران، دو شخصیت با سابقه طولانی در مجموعه مورتال کامبت را به نمایش گذاشت. همچنین چهار Kameo Fighters جدید را معرفی کرد: Sektor، Cyrax، Frost و Scorpion. به عنوان یک تجدید سریع، Kameo Fighters فهرستی جداگانه از شخصیت ها در Mortal Kombat 1 است که می تواند به بازیکنان در طول مسابقه کمک کند. برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اسموک برای اولین بار در Mortal Kombat 2 به عنوان یک شخصیت مخفی غیرقابل بازی معرفی شد تا اینکه در نهایت در Mortal Kombat 3 به عنوان یک سایبورگ ظاهر شد. اولین حضور او به عنوان یک انسان در Mortal Kombat در سال 2011 بود. او در درجه اول در توانایی استفاده از سرعت و دود تخصص دارد، که در تریلر منعکس می شود زیرا او با یک خنجر به دشمن خود ضربه می زند سپس دوباره در یک پف دود برای ضربه پایان ظاهر می شود.

در همین حال، Rain برای اولین بار در Ultimate Mortal Kombat 3 به عنوان یک شخصیت گیج ظاهر شد که قصد داشت بازیکنان را گمراه کند تا فکر کنند قفل باز شدنی است قبل از اینکه در نهایت به صورت واقعی در نسخه های کنسول ظاهر شود. او متعاقباً در Mortal Kombat: Armageddon and Mortal Kombat (2011)  قابل بازی Mortal Kombat 1 بود. باران به عنوان یک نیمه خدا، آب و رعد و برق را کنترل می کند، و در تریلر نشان داده شده است که از Scorpion با برند خاص خود که آب خم می شود، سوء استفاده می کند.

باقی تریلرو شخصیت های معروف همیشگی Mortal Kombat 1

بقیه تریلر شامل Scorpion، Sub-Zero و Smoke است. که با هم برای نفوذ به یک ترکیب، و همچنین یک مرگ و میر معمولاً وحشتناک از Smoke کار می کنند. خارج از تریلر داستانی جدید، استودیوی NetherRealm چندین ویدیو از گیم پلی جدید منتشر کرد، از جمله نبرد سطح بالایی بین اسکورپیون و جانی کیج.

Mortal Kombat 1 در ماه مه و طی تماسی که توسط شرکت مادر NetheRealm، برادران وارنر دیسکاوری برگزار شد، معرفی شد. این بازی دنباله ای برای Mortal Kombat 11 در سال 2019 است. اما به عنوان یک راه اندازی مجدد نیز عمل می کند. استودیو Netherealm قبلاً اشاره کرده بود که این بازی “یک جهان تازه متولد شده Mortal Kombat را معرفی خواهد کرد.” مدت کوتاهی پس از افشای آن، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه آمازون ممکن است. اولین DLC Kombat Pack بازی را که شامل شخصیت‌هایی مانند Quan Chi، Omni Man و Peacemaker می‌شد، فاش کرده باشد.

Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر برای PC، PS5، Xbox Series X/S و Nintendo Switch عرضه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Mortal Kombat 1، مصاحبه ما با خالق سری Ed Boon در مورد اینکه چرا NetherRealm تصمیم گرفت! Mortal Kombat 1 را به جای Injustice 3 توسعه دهد، بررسی کنید.  برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *