edge
edge

نسخه جدید مایکروسافت Edge در دسترس است.

در اوایل این هفته، مایکروسافت نسخه پایدار دیگری از مرورگر Edge به نام 103.0.1264.37 را منتشر کرد. توی این آپدیت جدید چندین ویژگی جدید و تعدادی اصلاحات کلی را برای بهبود پایداری برنامه قرارداده شده است. توسعه دهندگان توانایی مدیریت تغییر خودکار پروفایل در مرورگر، بهبود حفاظت در برابر تهدیدات وب، و همچنین افزودن ابزاری برای تغییر گواهی ها را یکپارچه کرده اند.

به گزارش  gizchina نکته مهم این به روز رسانی ظهور توانایی کنترل سوئیچینگ خودکار پروفایل ها است. با استفاده از خط مشی GuidedSwitchEnable. هنگامی که Edge یک پیوند را شناسایی می‌کند، این خط‌مشی از کاربر می‌خواهد تا به نمایه مناسب تغییر وضعیت دهد.

تعویض گواهی‌های کلاینت به کاربران اجازه می‌دهد تا گواهی حافظه را پاک کنند و هنگامی که به سایتی می‌روند که به تأیید اعتبار گواهی HTTP نیاز دارد، پنجره انتخاب گواهی را دوباره باز کنند. قابل ذکر است، این تغییر می تواند بدون نیاز به خروج از Edge انجام شود.

MICROSOFT EDGE 103 با ویژگی‌ها و بهبودهای جدید اینجاست

Edge 103 بر اساس یک کتابخانه هوشمند Microsoft Defender SmartScreen که بازطراحی شده است، محافظت از وب قوی تری ارائه می دهد. استفاده از خط مشی NewSmartScreenLibraryEnable به کاربران شرکتی اجازه می دهد تا از نسخه قبلی کتابخانه استفاده کنند. تا زمانی که با انتشار Edge 105 کاملا حذف شود.

edge
edge

در نسخه جدید مرورگر، بنری برای جستجوی موضوعات کاری در نوار آدرس ظاهر شد. همچنین، به شما کمک می‌کند تا روی تکمیل کارها تمرکز کنید بدون اینکه حواس‌تان به چیزهای دیگر پرت شود. استفاده از بنر جستجوی اطلاعات مربوط به کار در سازمان را برای کاربران آسان تر می کند. که برای آن کافی است نماد مربوطه را در ابتدای نوار آدرس فعال کنید. می توانید این ویژگی را با استفاده از خط مشی AddressBarMicrosoftSearchInBingProviderEnabled فعال کنید. در اینجا خلاصه ای از ویژگی های جدید آورده شده است.

همچنین مطالعه کنید: اینترنت اکسپلورر برای همیشه بازنشسته میشود.

ویژگی های جدید Edge

  • قابلیت کنترل سوئیچینگ خودکار پروفایل
  • تعویض کننده گواهی مشتری
  • دفاع وب قابل اطمینان تر
  • بنر جستجوی کار در نوار آدرس Microsoft Edge

همچنین مطالعه کنید: ویندوز 8.1 از سال 2023 دیگر پشتیبانی نمیشود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *