Metal_Gear_Solid_V_The_Phantom_Pain_Gam
Metal_Gear_Solid_V_The_Phantom_Pain_Gam

بازگردانی بازی‌ Metal Gear حذف شده بمناسبت سی و پنجمین سالگرد کونامی

کونامی در حال آماده سازی برای بازگشت بازی های متال گیر است که به طور موقت از فروش حذف شد. زیرا این سری سی و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد. همانطور که توسط VGC گزارش شده است. حساب توییتر ژاپنی کونامی به مناسبت این سالگرد پستی منتشر کرد و اعلام کرد که طرفداران. ظاهراً به زودی. بار دیگر می توانند ورودی های موقتاً تعلیقی را پخش کنند.   در این بیانیه آمده است: «سری متال گیر که در 13 جولای 1987 منتشر شد. امروز سی و پنجمین سالگرد خود را جشن گرفت. ما در حال آماده شدن برای از سرگیری فروش عناوینی هستیم که به طور موقت به حالت تعلیق درآمده اند. برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

 

این می تواند به نسخه های متال گیر Solid 2 و 3 اشاره داشته باشد که در نوامبر گذشته به دلیل مشکلات تمدید مجوز از ویترین فروشگاه های دیجیتال حذف شدند. کونامی در آن زمان گفت: “ما در حال حاضر روی تمدید مجوزها برای فیلم‌های آرشیو تاریخی منتخب استفاده در بازی کار میکنیم. بنابراین تصمیم موقتی گرفته‌ایم تا فروش متال گیر سالید 2. متال گیر سالید 3 و متال گیر سالید 3 را متوقف کنیم. همه محصولاتی که شامل این بازی‌ها از ویترین فروشگاه‌های دیجیتالی در سراسر جهان هستند. از 8 نوامبر 2021 شروع می‌شود.”

لیست کامل بازی های حذف شده به شرح زیر است

  • Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty HD Edition on PS3 and PS Vita
  • Metal Gear Solid 3 Snake Eater HD Edition on PS3 and PS Vita
  • Metal Gear Solid HD Edition on PS3
  • Metal Gear Solid HD Collection on PS Vita and PS Now
  • Metal Gear Solid HD Edition: 2 & 3 on Xbox 360
  • Metal Gear Solid Snake Eater 3D on Nintendo 3DS
  • Metal Gear Solid 2 Substance on GOG.com
  • Metal Gear Solid 2 HD for SHIELD TV on Nvidia Shield
  • Metal Gear Solid 3 HD for SHIELD TV on Nvidia Shield

متال گیر اصلی برای MSX منتشر شد و اولین بازی معروف Hideo Kojima بود. این فیلم از سری Solid Snake در تلاش برای نابودی متال گیر اصلی. مکانیک پرتاب موشک هسته‌ای بود.

در سال 1990 دنباله ای به نام متال گیر 2: Solid Snake دریافت کرد. اما این فرنچایز به زودی خاموش شد تا اینکه متال گیر Solid در سال 1998 برای پلی استیشن اصلی منتشر شد و چیزی را شکل داد که به یکی از نمادین ترین فرنچایزها در بازی های ویدیویی تبدیل شد که با پایان یافت. متال گیر Solid V: The Phantom Pain در سال 2015 (بدون احتساب اسپین آف ضعیف. متال گیر Survive). برای دریافت اخبار های بیشتر با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *