madison
madison

نقد و بررسی بازی Madison – مدیسون

Madison بازی جدید ترسناکی است که همین چند روز پیش منتشر شد و بسیار کیفیت بالا و داستان خوبی دارد که شما را وارد دنیای ترسناک و روان شناختی خود می کند. و قابلیت رقابت با بازی های ترسناکی مانند dying light  2 و the quarry را دارد. برای دریافت ادامه بررسی با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

دوربین بازی Madison:

دوربین پولاروید تنها فناوری قدیمی در دست لوکا نیست. در غیاب هیچ شخصیت انسانی دیگری برای تعامل با بسیاری از طرح‌های مدیسون از طریق ضبط‌های صوتی موجود بر روی نوار کاست ارائه می‌شود. از جزئیات آزاردهنده‌ای که در هر ضبط پخش می‌شد لذت می‌بردم. اگرچه طبیعت محیط اطراف مدیسون به گونه‌ای است که نمی‌توانستیم تشخیص دهیم که نحوه کنجکاوی لوکا با نگه داشتن نوارهای کاست در حالی که دوک‌ها می‌چرخیدند. انتزاعی بود یا نه. طراحی یا فقط یک اشکال گرافیکی ناگوار که پخش کننده نوار را نامرئی می کند.

طراحی صدای فوق العاده:

یکی از چیزهایی که من به آن اطمینان دارم این است که طراحی صدای محیط مدیسون بسیار خوب انجام شده است. به خصوص زمانی که از طریق هدفون تجربه شود. هر قدم آزمایشی که در این خانه پیشگو برداشته می‌شود با سمفونی اعصاب‌خراشی از صدای زنگ‌های لولای در. زمزمه‌های شیطانی. و اخبار تحریف شده تلویزیونی که روشن و خاموش می‌شوند. همراه است. موسیقی واقعی خود حداقل است. اما ضربات ناگهانی آن برای تقویت هر ترس از پرش به یک اثر خیره کننده خوب استفاده می شود.

با توجه به این نکته. در مدیسون تعداد زیادی جامپ اسکر وجود دارد و فرکانس آن ها تا پایان آن افزایش می یابد. اما آنقدر به روش های خلاقانه جدیدی ساخته شده اند که من هرگز در برابر آنها مصون نشدم. با هدایت همه چیز از لایه‌های ترس گرفت تا تصاویر کتاب داستان شوم Babadook. ضربان قلب من به اندازه‌ای تیز بود که باعث شد ساعت هوشمندم به این فکر کند که آیا ناگهان تمرین را شروع کرده‌ام.

معما های سخت و دشوار

در حالی که مدیسون مرتباً مرا در حلقه‌های محیطی از انواع عمداً نگران‌کننده به دام می‌اندازد. گاهی اوقات مرا مجبور می‌کرد به دلایل اشتباه قدم‌هایم را دوباره طی کنم. یعنی به لطف مدیریت موجودی محدود کننده بی مورد. اقلام را به عقب و جلو منتقل کنید. لوکا فقط می‌تواند تا هشت مورد را در یک زمان حمل کند اگرچه عملاً به پنج مورد می‌رسد. زیرا دوربین. نوت بوک و مجموعه عکس‌های او هرگز نمی‌توانند دور ریخته شوند و بقیه چیزها باید در یک ظرف نگهداری ثابت نگهداری شود. تحت فشار قرار گرفتن برای تصمیم‌گیری در مورد حمل مهمات تپانچه یا تجهیزات پزشکی اضافی ممکن است راهی مؤثر برای حفظ تنش و خطر در بازی‌های ترسناک بقا باشد. اما در اینجا به نظر می‌رسد که یک گنجاندن خودسرانه است که حل معماهای خاص را دشوارتر از آن چیزی است که می‌توانست باشد.

سرنخ هایی که در Madison به سختی پدا میشه:

به طور مشابه. در حالی که بسیاری از اشیاء اطراف شما زمانی که پشت شما به سمت جلوه‌های وحشتناک برمی‌گردند تمایل دارند به اطراف جابجا شوند. مدیسون نیز موارد جدید مهمی را به همان شیوه معرفی می‌کند. به این معنی که اغلب به راحتی نادیده گرفته می‌شوند. درنتیجه متوجه شدم که در یک زمان برای چند کار طولانی کاملاً گیر افتاده‌ام. همه آیتم‌های موجودی خود را روی یک پازل امتحان کرده و دوباره امتحان می‌کنم و در اطراف پرسه می‌زنم و از هر چیزی که در چشم است عکس می‌گیرم تا ببینم آیا می‌توانم سرنخ‌های پنهانی را پیدا کنم.

معلوم شد چیزی که واقعاً به آن نیاز داشتم. یک شی کوچک بود که روی لبه‌ای در جایی نشسته بود که در ده‌ها بار اولی که از کنارش رد شدم. آنجا نبود. این ترسناک نیست. فقط آزاردهنده است. من اغلب در طول اقامت شش ساعته خود در خانه مدیسون کاملاً درگیر ماندم. اما نمی‌توانم احساس کنم که کنار گذاشتن مدیریت موجودی و توقف پیشرفت پیکسل‌ها می‌توانست یک یا دو ساعت زمان اجرای آن را کاهش داده و ادامه دهد. سطح تنش آن حتی تنگ تر است.

خلاصه Madison:

مدیسون سفری هیجان‌انگیز در تاریکی است. که مملو از معماهای چالش برانگیز برای حل و اسرار آزاردهنده زیادی برای کشف است. استفاده هوشمندانه از فلاش دوربین و طراحی صدای وهم‌آور دوربین برای لحظات مضطرب فراوان ترکیب شده است. بنابراین به‌ویژه این که تمام این تنش‌ها به دلیل محدودیت‌های موجودی غیرضروری و عقب‌نشینی‌های خسته‌کننده. گاهی خسته‌کننده می‌شوند. بسیار آزاردهنده است. با این حال. حتی با وجود این انحرافات گاه به گاه. مدیسون همچنان یک خزنده در یک خانه خالی از سکنه پیچ خورده با آنقدر ترس واقعی از بیرون از صندلی شما است که شما را مانند یک درخت بید می لرزاند. برای دریافت بررسی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید

اشتراک گذاری

شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

Roohollah

مرداد 9, 1401

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

از لحاظ بصری و صوتی عالی عمل کرده ، اتمسفر بسیار گیرا و درگیرکننده

amir

مرداد 10, 1401

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

👌👌👌👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *