madden23
madden23

بررسی بازی جدید Madden NFL 23

Madden NFL 23 یکی از حکایت‌های معروف پیرامون منشأ Madden NFL حاکی از آن است. که وقتی تریپ هاوکینز، بنیانگذار Electronic Arts به سراغ جان مدن رفت تا نام خود را در سیم کارت فوتبال جدید EA قرار دهد. مربی NFL که به مفسر تلویزیون تبدیل شده بود یک شرط داشت: باید یک شبیه‌سازی واقعی 11v11 باشد. هاوکینز موافقت کرد و یکی از مشهورترین نام های تاریخ بازی متولد شد.  برای دریافت ادامه نقد و بررسی بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

Madden NFL 23 تلاشی است برای بازگرداندن سری به آن ریشه های فروتنانه، بازگرداندن خود Madden. به جلد برای اولین بار در بیش از 20 سال و شروع با “بازی NFL Legacy” که به عنوان یک درس تاریخ دوچندان می شود. این یادداشت شیرینی برای شروع است، با برخی از بزرگترین ستارگان سال گذشته، از برت فاور تا رندی ماس. و حتی تا آنجا پیش می رود که اوکلند کلوزیوم اصلی دهه 1970 را بازسازی می کند. (اگرچه، به طرز شگفت انگیزی، انتخاب آن ممکن نیست. تیم های میراث در یک استاندارد رودررو). و در نوع خود، بقیه بسته نیز ادای احترامی به Madden است. با تمرکز بر جنبه های شبیه سازی کمتر پر زرق و برق که جان مدن بسیار برای آنها ارزش قائل بود.

سال های گذشته با Madden NFL 23 خوب نبود

Madden NFL 23 که دو سال متوالی ناامیدکننده را به نمایش می‌گذارد. یک تجربه آگاهانه است که بخش عمده‌ای از منابع خود را بر اصلاح عمل در زمین متمرکز می‌کند. اگرچه از نظر بصری پیشرفت چندانی ندارد (به غیر از گرافیک لمسی جدید و پالت رنگی گسترده تر از رنگ سبز ناخوشایند سال گذشته). بهبودهایی در انیمیشن ها، حرکت بازیکنان و هوش مصنوعی دفاعی باعث می شود تا حس ظریف تر. صیقلی تر و لذت بخش تر از نسخه اغلب سرگردان سال گذشته. این کاملاً معادل رفتن بنگال‌ها از زیرزمین به سوپربول نیست، اما تلاشی قابل احترام برای بازسازی این سری است. حتی اگر از بسیاری جهات از سایر سیم‌های ورزشی عقب بماند.

دهه گذشته یا بیشتر با میدن مهربان نبوده است.

از این گذشته، بر کسی پوشیده نیست که دهه گذشته یا بیشتر با مدن مهربان نبوده است. این فرنچایز با کمبود چشم‌اندازی که در حالت‌هایی مانند The Yard مشهود است، دست و پنجه نرم کرده است. ایده‌های تبلیغاتی سال گذشته که اکنون به‌طور غیررسمی در یک کمد (یا در این مورد، یک منوی فرعی) جمع شده‌اند. زیرا EA تلاش می‌کند خانه‌اش را وارد کند. سفارش. این به سختی اولین باری است که EA با Madden “به اصول اولیه باز می گردد”. اما به ندرت مانند اکنون احساس نیاز به آن شده است.

در این راستا، Madden 23 مملو از به‌روزرسانی‌هایی است که به جای دیده شدن، احساس می‌شوند. برخی از پیشرفت‌ها برای ارائه کنترل بسیار بیشتری بر بازیکنان شما در نظر گرفته شده‌اند، که در نسخه امسال بسیار راحت‌تر حرکت می‌کنند. از طرف دیگر، دفاع بسیار هوشمندتر از قبل است. و این را به یکی از چالش برانگیزترین بازی های Madden در حافظه اخیر تبدیل کرده است. با این حال، بارزترین افزوده، کنترل‌های دقیق پاس Madden 23 است. که با یک متر دقت ترکیب می‌شوند تا هنگام قرار دادن توپ در پنجره‌های تنگ، کنترل بیشتری را ارائه دهند. به ویژه در امتداد حاشیه و در ناحیه انتهایی، جایی که فضا در بالاترین حد است، تفاوت ایجاد می کند.

دفاع بسیار هوشمندتر از قبل است و این را به یکی از چالش برانگیزترین بازی های Madden در حافظه اخیر تبدیل کرده است.

این تغییرات با یک عجله پاس شدیدتر متعادل می‌شوند، که اگر جرأت می‌کردم بیرون از جیب جرأت کنم، اغلب اخراج می‌شوم. پوشش منطقه تنگ‌تر همچنین فرصت‌های کوچک‌تری را ایجاد می‌کند که گاهی اوقات رهگیری‌ها به صورت دسته‌ای انجام می‌شوند. این می تواند کمی شدید باشد، اما پس از فوتبال ویران شده در حیاط خلوت در دو سال گذشته، هر چیزی که مرا مجبور به تغییر رویکردم کند، استقبال می شود.

همچنین این بار به طور قابل توجهی کمتر باگ است، حداقل در زمین. در مصاحبه‌ای که ماه گذشته با توسعه‌دهندگان انجام دادم، Madden NFL 23 به‌عنوان «برقی‌شده‌ترین نسخه در مدت‌زمان» معرفی شد. من شک ندارم که ویدیوهای باگ های تصادفی ارسال شده در توییتر سعی می کنند این بیانیه را دروغ بگویند – و من مطمئناً متوجه شدم که سرم را تکان می دهم و می خندم در حالی که شخصیت ها در افتتاحیه پر از اشکال Face of the Franchise از دیوارها عبور می کنند – اما هنوز هم ادامه دارد. منظره ای بهتر از سال گذشته

آیا با توجه به وضعیت بازی سال گذشته، این بازی ضعیف است؟

این ذهنیت به طور مشابه در حالت فوق الذکر Face of the Franchise مشهود است که نماد بسیاری از مبارزات Madden است. Face of the Franchise که به‌عنوان نوعی حالت داستانی که در آن فانتزی وارد شدن به NFL را تجربه می‌کنید. مدت‌هاست که با اشکالات، تصمیم‌های طراحی ضعیف و سایر مسائل تضعیف شده است.  بررسی سال گذشته‌ام، فکر کردم که دقیقاً چه نکته‌ای در نظر گرفته شده است که در راه برآورده کردن آرزوها چیز زیادی ارائه نمی‌دهد. در حالی که به سختی هیچ ارتباطی با حالت‌های اصلی مانند Franchise و Ultimate Team دارد. در اصل این یک بن بست بود.

ظاهراً با درک این موضوع، EA عملاً Face of the Franchise را برای Madden NFL 23 راه‌اندازی مجدد کرده است. و به شدت صحنه‌های برش را کاهش داده و به یک روال هفته به هفته ساده اما رضایت‌بخش برای انتخاب برنامه، ارتقاء شخصیت و اجرای بازی‌هایتان می‌پردازد. مانند نسخه‌های قبلی، بازی کوارتربک بودن همچنان سرگرم‌کننده‌ترین است، اما می‌توانید به عنوان گیرنده، دویدن به عقب یا مدافع نیز بازی کنید. داستان، همانطور که هست، آواتار قابل تنظیم شما را دنبال می‌کند، در حالی که آن‌ها تلاش می‌کنند با یک تیم جدید NFL شروعی تازه داشته باشند، اما هدف واقعی این است که راه شما را در به اصطلاح «باشگاه 99» باز کنید.

راه اندازی مجدد به صورت

همانطور که حالت‌های شغلی پیش می‌روند، Face of the Franchise همچنان از حالت‌های مشابه خود در MLB The Show و NBA 2K عقب‌تر است و چیزی شبیه بازخورد واقعی ندارد. پنج رهگیری در Face of the Franchise پرتاب کنید و همچنان یک ستاره در حال رشد هستید. پنج انتخاب را در NFL واقعی انجام دهید، و احتمالاً در روز سه شنبه با جت ها معامله می شوید. با این حال، مانند بسیاری از بقیه Madden 23، یک خط پایه مناسب برای تکرارهای آینده ایجاد می کند.

اگر من بیش از حد خوش بین به نظر می رسم، احتمالاً به این دلیل است که من از طرفداران وایکینگ ها هستم – باور غیرمنطقی با قلمرو همراه است. اما چیزی که من را نسبت به سال‌های گذشته خوشحال‌تر می‌کند این است که حداقل می‌توانم چشم‌اندازی را که به من ارائه می‌شود، بپذیرم. تا آنجا که به من مربوط می شود، این یک چرخش بزرگ نسبت به سال گذشته است، زمانی که من Madden را با استادیوم های چند منظوره جذاب مانند مترودوم مقایسه می کردم.

Madden 23 همچنان دیوانه کنندست

پس از آن، حتی در بهترین روزهایش، Madden 23 همچنان دیوانه کنندست. شاهد مکانیک‌های آژانس رایگان جدید در حالت فرانچایز باشید. که انگیزه‌هایی را برای امضای قرارداد با تیمی مانند «آب‌وای گرم» و «مدعی سوپر باول» معرفی می‌کنند. آنها در ظاهر یک افزودنی هوشمند هستند و لایه‌ای از عمق را بدون پیچیدگی غیر ضروری اضافه می‌کنند… یا اینطور به نظر می‌رسد. مشکل این است که CPU برای مدیریت این سیستم‌های جدید مجهز نیست و در نتیجه تعداد غیرقابل باوری از بازیکنان برتر وارد بازار می‌شوند.

این نوع مشکلات ناخواسته معمولاً در مدن اتفاق می‌افتد، و رفع آنها اغلب ماه‌ها طول می‌کشد. حتی در حال حاضر، EA هیچ ETA برای وصله ای برای رسیدگی به موارد عجیب و غریبی که از زمان عرضه عمومی Madden 23 در هفته گذشته به وجود آمده است. ندارد. از جنبه مثبت، بهبودهای قابل توجهی در کیفیت زندگی وجود دارد، از جمله توانایی انتخاب سریع قراردادهای دوستانه تیمی در مقابل بازیکنان دوستانه.

نقطه ضعف بازی های EA

حتی به شما اجازه نمی دهد افسانه هایی مانند رندی ماس را وارد کنید. نقطه قوت اصلی آن پشتیبانی مداوم از لیگ های کامل 32 بازیکنی است که به سال 2009 باز می گردد، و اخیراً، رویدادهای داستانی کوچک و رشد پویای بازیکنان آن است. مشکل اصلی مدن در طول سال‌ها نه حالت فرانچایز آن بوده است. نه اشکالات عجیب و غریب و فقدان صیقل آن. هنگامی که طرفداران برای روزهای Madden NFL 2005 و NFL Blitz پین می‌کردند. یا از حالت فرانچایز شکایت می‌کردند. چیزی که واقعاً می‌گفتند این بود که بازی Maddens مدرن چندان سرگرم‌کننده نیست.

همیشه چیزی در مورد مدل های شخصیت سخت وجود داشت. روشی که ارائه هرگز کاملاً درست به نظر نمی رسید. اتکای خیره کننده به بازی های پولی مبتنی بر انیمیشن. مدن مدت‌هاست که دره عجیب و غریب سیم‌های ورزشی را اشغال کرده است. و در چند سال گذشته فقط بدتر شد. برای دریافت بررسی های بیشتر و اخبار بازی های گیمینگ با سایت خودتون دراگون موبایل همراه باشید!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *