Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4

پاندای کونگ فو کار 4 معرفی شد

پاندای کونگ فو کار 4 برای یک سواری دیگر بازمی‌گردد، زیرا کمپانی یونیورسال پیکچرز چهارمین فیلم این مجموعه را معرفی کرده است. اولین بار توسط Variety گزارش شد. این فیلم برای اکران در 8 مارس 2024 برنامه ریزی شده است. این اولین فیلم بلند در مجموعه پانداهای کونگ فو کار پس از پاندای کونگ فو کار 3 در سال 2016 خواهد بود که سه گانه اصلی DreamWorks را به پایان رساند. برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

توضیحاتی در مورد فرنچایز:

این فرنچایز همچنین چندین مجموعه تلویزیونی متحرک را داراست! که جدیدترین آنها با نام شوالیه اژدها ماه گذشته در نتفلیکس عرضه شد. Kung Fu Panda 4 هنوز خبری در مورد بازگشت جک بلک برای بازی در نقش پو در پاندای کونگ فو کار ۴ وجود ندارد، اما با توجه به حضور بلک در فیلم شوالیه اژدها، به نظر محتمل است.

اولین پاندای کونگ فو کار در سال 2008 منتشر شد. در این سریال جک بلک، داستین هافمن، آنجلینا جولی، ایان مک‌شین، ست روگن، لوسی لیو و غیره بازی می‌کنند. این فیلم بر روی پو، یک پاندای غول پیکر و دست و پا چلفتی که به عنوان جنگجوی اژدها انتخاب شده است. تمرکز می کند.

استقبال طرفداران Kung Fu Panda 4

سه گانه اصلی با استقبال مثبت طرفداران و منتقدان روبرو شد. پاندای کونگ فو کار اصلی جایگاه دوم را در لیست ده فیلم برتر جک بلک ما به دست آورد، و همچنین سومین انیمیشن ماجرایی پو در سال 2016 را دوست داشتیم و به پاندای کونگ فو کار 3 یک نقد عالی اهدا کردیم.

این تنها فرنچایزی نیست که DreamWorks پس از یک غیبت طولانی به آن بازگشته است. گربه چکمه پوش: The Last Wish اواخر امسال، بیش از یک دهه پس از اولین فیلم به سینماها می آید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *