just-dance-2023-release-date
just-dance-2023-release-date

Just Dance 2023 برای انتشار در تعطیلات اعلام شد

Just Dance 2023 – ورود سالانه در فرانچایز Just Dance به تازگی فاش شد. و ظاهر جدید و درخشانی دارد.Just Dance 2023 که در Ubisoft Forward 2022 معرفی شد. برای عرضه در تعطیلات امسال برای Xbox Series X و S، PS5 و Nintendo Switch برنامه ریزی شد. این شامل یک پلتفرم کاملاً جدید “رقص بر حسب تقاضا”، و همچنین ویژگی‌های جدید چند نفره آنلاین و یک رابط کاربری بازطراحی شده است. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

حالت چند نفره بازی به شش بازیکن از سراسر جهان اجازه می دهد. با هم دنس بزنند و حداکثر دو نفر می توانند در هر کنسول به یکدیگر بپیوندند.

Just Dance از سال 2009 یک فرنچایز بسیار محبوب و طولانی مدت از یوبی سافت بوده است که تقریباً در تمام پلتفرم‌های موجود سالانه منتشر می‌شود و تاریخچه طولانی و غافلگیرکننده‌ای در Wii و Wii U دارد که مدت‌ها پس از هیچ عنوان دیگری به انتشار در هر دو ادامه داد. برای کنسول ها برنامه ریزی شد بود (اگرچه از آن زمان روی هر دو متوقف شد).

Just Dance از لحاظ تاریخی در کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft E3 با تعداد رقص های عظیم روی صحنه اعلام شد. اگرچه این سنت در طول همه گیری COVID-19 از بین رفت است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

just-dance-2023
just-dance-2023

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *