saw
saw

جیکساو – Jigsaw x سری فیلم اره اصلی در فیلم بعدی اره بازمی گردد

Jigsaw x – Tobin Bell قاتل اصلی Jigsaw در فیلم بعدی Saw بازخواهد گشت. درست است – Jigsaw این بار به طور واقعی بازگشته است، زیرا توبین بل نقش جان کرامر را در فیلم بعدی Saw بازی می کند. فیلم بعدی Saw اواخر این ماه به مرحله تولید می رسد و در نهایت در 27 اکتبر 2023 به سینماها می رود. برای دریافت ادامه اخبار از این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

در ابتدا تصور می‌شد که فیلم بعدی Saw دنباله‌ای باشد. و اوایل امسال با هدایت کوین گروترت کارگردان Saw 6 و Saw: The Final Chapter معرفی شد. اما بازگشت بل سوالات بیشتری را مطرح می کند – یعنی آیا این یک پیش درآمد خواهد بود؟

Jigsaw x اولین بار در اره اصلی در سال 2004 به عنوان قاتل Jigsaw معرفی شد – یک قاتل زنجیره ای که قربانیان خود را اسیر می کند و اراده آنها را برای زنده ماندن با قرار دادن آنها در “بازی های خطرناک” آزمایش می کند. این فیلم موفقیت بزرگی بود و تعدادی دنباله و یک اسپین آف اخیر به وجود آورد.

اطلاعات کمی در مورد پروژه آینده Jigsaw x وجود دارد

متأسفانه، اطلاعات کمی در مورد پروژه آینده وجود دارد، بنابراین مشخص نیست که آیا این یک پیش درآمد یا یک اسپین آف خواهد بود یا خیر. اگرچه با توجه به ظاهر بل بعید به نظر می‌رسد که دنباله‌ای بسازد (کرامر عملاً در پایان Saw 3 کشته شد)، همچنان ممکن است، به خصوص اگر او در یک فلش بک ظاهر شود.

این که آیا این مورد است یا نه، باید دید.

مارک بورگ و اورن کولس، تهیه‌کنندگان Saw، می‌گویند: «هم‌پیوستن دوباره با توبین چه هیجان‌انگیز است. بازی او در نقش جان کرامر بخشی از جادویی است که این فرنچایز را به یک پدیده تبدیل کرد و شخصیت او بخشی فعال این فیلم است.

مشخص نیست که آیا فیلم آینده با Spiral – Jigsaw x پیوند خواهد خورد یا خیر.

saw
saw

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *