-iron-man-
-iron-man-

بازی Iron Man توسط EA Motive معرفی شد!

Iron Man – EA Motive، استودیو سازنده نسخه جدید Dead Space، اعلام کرد که در حال توسعه یک بازی Iron Man است. در توییت جدیدی از حساب توییتر Motive، استودیوی EA مستقر در مونترال فاش کرد که با مارول گیمز در «یک بازی کاملاً جدید تک‌نفره و ماجراجویی مرد آهنی» همکاری می‌کند. گفته می شود این پروژه هنوز در مراحل اولیه توسعه است.برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

توییت مارول در مورد بازی Iron Man

خبر منتشر شد! 🎉ما نمی‌توانیم از همکاری با @MarvelGames در یک بازی کاملاً جدید تک‌نفره و ماجراجویی مرد آهنی خوشحال باش

یم. در حالی که ما هنوز در مراحل اولیه توسعه هستیم، این یک ماجراجویی جدید هیجان انگیز برای استودیوی ما است: https://t.co/zpuT61TKtV pic.twitter.com/309lhm02dY

Motive (@MotiveStudio) 20 سپتامبر 2022

این توییت اشاره می کند که پروژه مرد آهنی یک بازی اکشن ماجراجویی تک نفره خواهد بود، جایی که مارول بیشترین موفقیت را در بازی های AAA داشته است. Spider-Man و Guardians of the Galaxy در میان طرفداران کمیک و MCU محبوبیت های ثابتی دارند، چیزی که نمی توان در مورد Avengers متمرکز بر چند نفره گفت.

Motive در حال حاضر روی بازسازی Dead Space کار می کند، اما در گذشته با مجوز جنگ ستارگان در Star Wars: Squadrons کار کرده است و یک استودیوی پشتیبانی برای Star Wars: Battlefront 2 DICE بوده است. توسعه دهنده با کار با IP های ایجاد شده غریبه نیست. توسط شرکت های دیگر، سپس.

این اولین بازی مرد آهنی نخواهد بود که ساختند. اما شانس این را دارد که اولین بازی خوب باشد. در سال 2008 یک بازی کراوات در فیلم برای فیلم اصلی MCU وجود داشت که گفتیم افتضاح بود. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *