آیفون 14
آیفون 14

آیفون 14 اپل، با تاخیر رونمایی میشه؟

به گزارش دراگون موبایل و به نقل از گجت 360 شایعه شده است که سری آیفون 14 اپل در رویدادی آتی در ماه سپتامبر سال جاری معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود این مجموعه شامل چهار مدل آیفون 14، آیفون 14 پرو، آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس باشد. توییت اخیر یکی از منابع داخلی زنجیره تامین حاکی از تاخیر در ارسال پنل های آیفون 14 مکس و آیفون پرو مکس است. آنها یک ماه از آیفون 14 و آیفون 14 پرو عقب هستند. با این حال، انتظار نمی رود این تاخیر روی تاریخ عرضه گوشی ها تاثیر بگذارد.

راس یانگ، تحلیلگر DSCC در توییتر اعلام کرد که عرضه پنل های آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس یک ماه از مدل های آیفون 14 و آیفون 14 پرو عقب تر است. طبق این توییت، ارسال پنل‌های مدل‌های بزرگ‌تر از ماه جولای آغاز می‌شود، در حالی که ارسال پنل‌ها برای مدل‌های کوچک‌تر می‌تواند از ژوئن آغاز شود. با این حال دلیلی برای تاخیر در معرفی و عرضه وجود ندارد. این تاخیر می تواند به دلیل قرنطینه در چین به دلیل همه گیری کووید-19 باشد.

آیفون 14
آیفون 14

گفته می شود اپل در سپتامبر سال جاری چهار مدل جدید آیفون 14 را معرفی خواهد کرد. برخی گزارش‌های قبلی اشاره می‌کردند که مدل‌های آیفون 14 پرو از تراشه جدید A16 Bionic استفاده می‌کنند. از سوی دیگر، آیفون 14 و آیفون 14 مکس، انتظار می‌رود تراشه A15 Bionic را که در دستگاه‌های آیفون 13 فعلی موجود است، بسته بندی کنند. گفته می شود که آیفون 14 ناچ را صفحه نمایش حذف می کند.

طبق اطلاعات فاش شده قبلی، انتظار می رود اندازه صفحه نمایش گوشی های آینده اپل نیز کمی بزرگتر از مدل های موجود باشد. انتظار می رود آیفون 14 و آیفون 14 مکس به ترتیب دارای صفحه نمایش 6.1 و 6.7 اینچی باشند. همچنین گفته می شود که آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس از طریق iOS 16 از صفحه نمایش همیشه روشن پشتیبانی می کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *