حالت نمایش استوری های اینستاگرام در حال تغییر است

اینستاگرام در حال آزمایش طرح‌ جدید نمایش استوری است. ظاهراً این ویژگی فقط سه استوری اول را نشان می دهد، در حالی که تمام استوری های بعد از آن پنهان می شوند. کاربران در حال حاضر می‌توانند تا 100 تصویر یا ویدیو را به‌طور هم‌زمان در استوری‌ها ارسال کنند، که ممکن است مدتی طول بکشد تا دیگران آن را ببینند. بنابراین، ویژگی جدید در صورت پیاده سازی، باعث می شود که مشاهده استوری های تمام کاربران سریعتر شود. طبق گزارش، کاربران می‌توانند روی دکمه «نمایش همه» ضربه بزنند تا بقیه استوری ها را ببینند.

instagram
instagram

طبق اطلاعات در دسترس، ویژگی جدید در حال حاضر در مرحله آزمایشی است و فقط برای کاربران محدودی در دسترس است. یک کاربر برزیلی اینستاگرام Phill Ricelle برای اولین بار متوجه این ویژگی شد و گوشه ای از آن را از طریق یک توییت به اشتراک گذاشت، جایی که اینستاگرام تنها سه استوری اول یک کاربر را نمایش می دهد. در صورت انتشار این ویژگی جدید، کاربران باید برای مشاهده بقیه استوری های ارسال شده، روی دکمه «نمایش همه» ضربه بزنند. اگر کاربران این کار را ترجیح ندهند و فقط صفحه را بکشند، اینستاگرام مستقیماً بعد از نمایش سه استوری اول به استوری کاربر بعدی می‌رود.

این به‌روزرسانی می‌تواند قابل توجه باشد. اکنون اینستاگرام تمایل دارد استوری های کاربران بیشتری را نشان دهد، اما استوری کمتری را به ازای هر کاربر نشان می‌دهد. از سوی دیگر، برای سازندگان یا اینفلوئنسرها، این یک خبر بد به نظر می‌رسد، زیرا این به‌روزرسانی احتمالاً پس از پست سوم امکان بازدید کمتر از استوری‌هایشان را خواهد داشت.

همچنین مطالعه کنید: واتس اپ پریمیوم، ابزار جدید کسب و کار ها

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *