how to train your dragon
how to train your dragon

لایو اکشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم که در سال 2025 عرضه می شود

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم – به نظر می رسد بی دندون در لایو اکشن به آسمان خواهد رفت. به گزارش هالیوود ریپورتر، کمپانی یونیورسال پیکچرز اقتباسی لایو اکشن از چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم. چراغ سبز نشان داد. دین دبلوا که کارگردانی کل سه گانه How to Train Your Dragon را بر عهده داشت، برای نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی بازخواهد گشت. و برای نشان دادن اعتماد، یونیورسال پیش از این تاریخ انتشار 14 مارس 2025 را تعیین کرده است. برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

کلیت فرنچایز چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

این فرنچایز در اصل یک وایکینگ جوان به نام Hiccup Horrendous Haddock III با صداپیشگی جی باروچل را دنبال می کند. که در نهایت در کنار همراه قابل اعتماد خود بی دندون ، یک اژدهای نادر Night Fury، به یک متخصص اژدها تبدیل می شود.

How to Train Your Dragon یکی از قوی ترین و قابل اطمینان ترین ویژگی های DreamWorks Animation بوده است. اولین فیلم که به کارگردانی مشترک کریس سندرز ساخته شد، پس از اکران در سال 2010، نزدیک به 500 میلیون دلار در سطح جهانی فروخت و دو دنباله را ایجاد کرد: چگونه اژدهای خود را تربیت کنید 2 در سال 2014 و چگونه اژدهای خود را تربیت کنید: دنیای پنهان در سال 2019. هر سه فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفتند و هر کدام نامزد اسکار آن سال برای بهترین انیمیشن بلند شدند.

یک سریال تلویزیونی به نام DreamWorks Dragons از سال 2012 تا 2014 در Cartoon Network پخش شد و قبل از اینکه در سال 2015 با زیرنویس جدیدی به نام Race to the Edge به نتفلیکس منتقل شود، جایی که شش فصل دیگر پخش خواهد شد. یونیورسال همچنین برای دو برنامه تلویزیونی مرتبط دیگر با نتفلیکس شریک شد: DreamWorks Dragons: Rescue Riders و در حال پخش DreamWorks Dragons: The Nine Realms.

قبل از شروع فیلم How to Train Your Dragon، دبلوا بیشتر به خاطر نویسندگی و کارگردانی فیلم Lilo & Stitch در سال 2002 شناخته می شد. او همچنین به عنوان همکار داستان در مولان در سال 1998 شناخته می شود.برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

how-to-train-your-dragon
how-to-train-your-dragon

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *