house-of-the-dragon
house-of-the-dragon

بررسی سریال House Of The Dragons – خانه اژدها

House Of The Dragons سه سال از پایان بازی تاج و تخت می گذرد. و پنج سال از زمانی که طرفداران آن شروع به گلایه تلخی از فصل های پایانی آن کردند. بنابراین اسپین آف House Of The Dragon با تبلیغات کمتری نسبت به زمانی که ممکن بود قبلاً بود، شروع به کار کرد. اما واقعاً می تواند شیفتگی ما را نسبت به وستروس بازگرداند. بلافاصله، اولین نمایش آن همه چیزهایی را که تاج و تخت به خوبی انجام داد را به رخ می‌کشد. بازیگران بیش از حد صلاحیت‌شده از بازیگران. و تعداد زیادی اژدها. برای دریافت ادامه بررسی با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اولین اسپین آف بازی تاج و تخت

اولین اسپین آف پیشنهادی برای بازی تاج و تخت – یک ماجراجویی به رهبری نائومی واتس که در گذشته دور وستروس اتفاق می‌افتد. در نهایت کنار گذاشته شد، بنا بر گزارش‌ها به این دلیل که بسیار متفاوت از سریال اصلی بود. شاید در نتیجه، گاهی اوقات احساس می‌شود که عنصری از اصلاح بیش از حد در اینجا وجود دارد. به زیبایی رندر شد. بودجه مشخصاً به‌جای فصل 1 مربوط به اواخر فصل Game Of Thrones است،. و مکان‌های Cornish و اسپانیایی و پروازهای اژدها توسط رایانه جادویی به نظر می‌رسند. اما به نظر می‌رسد و صداها به طرز وحشتناکی به مولد خود نزدیک است. مکان ها وقتی صحبت از داستان سرایی به میان می‌آید این لزوماً چیز بدی نیست. زیرا آنقدر در گذشته وستروس قرار دارد که ما را در حدس زدن نگه می‌دارد. اما از ترسی فراگیر در هالیوود برای پذیرفتن کوچک‌ترین ریسک‌ها صحبت می‌کند.

با این حال، مسلماً این بیشتر انتقاد از زمینه این نمایش است تا محتوای آن. رایان جی. کوندال و میگل ساپوچنیک، مجریان برنامه، از داستان نسبتاً خالی کتاب آتش و خون جرج آر آر مارتین. روایتی شبه آکادمیک از حکومت تارگرین که هیچ یک از صمیمیت اول شخص A Song Of Ice And Fire ندارد، کار می کنند. بارهای خنجر از پشت و جنگ داخلی. این مواد منبع به این مجریان نمایش اجازه می‌دهد تا رکورد و شخصیت‌های آن را بدون شکستن قانون تزیین کنند. و در حال حاضر می‌توانید احساس کنید که آنها محدودیت‌های متن را گسترش می‌دهند. تا به این قهرمانان و شخصیت‌های شرور جدید اضافه کنند. همانطور که برای وستروس سنتی است. آنها همان مردم هستند.

اوج سلسله تارگرین

ما به وستروس در اوج سلسله تارگرین باز می گردیم. حدود 100 سال پس از تأسیس آن و 172 سال قبل از تولد دنریس در حالی که خانواده اش سقوط کرد. هفت پادشاهی به همان اندازه متحد می شوند که پس از سلطنت طولانی و عمدتا صلح آمیز پادشاه Jaehaerys. پس از یک بحران جانشینی جزئی، تاج و تخت او به ویسریس اول دوست داشتنی (پدی کنسیداین) می رسد. که فقط می خواهد همه با هم کنار بیایند.

هیچ بیننده ای نمی تواند تعجب کند که بداند به آرزویش نمی رسد. کنسیدین یکی از بهترین بازیگران اطراف است، که در حین رفتن، لایه‌هایی را اضافه می‌کند. از شوخی‌هایی با اعضای شورای شهر گرفته تا حاشیه‌های شگفت‌آور سخت با خانواده‌اش. اگر او همیشه با تونیک‌های بلند و سالن‌های سنگی حکاکی شد کاملاً در خانه به نظر نمی‌رسد. این تنها به این احساس می‌افزاید که ویسریس آن‌طور که پادشاه وستروس به آن نیاز دارد نیست.

ویسریس

ضربات سر در اطراف ویسریس تاکنون به لطف دست بلندپرواز او، اتو هایتاور (ریس ایفانس) و برادر سرکش، پرنس دیمون (مت اسمیت) صورت گرفته است. دیمون که مسئول ساختن یک ساعت شهر بسیار مورد نیاز برای King’s Landing شده است، یک ارتش خصوصی وحشیانه ساخته است که اتو (نه بی دلیل) آن را یک مشکل می بیند. در همین حال، اتو تلاش می کند تا قدرتی را به کار گیرد که به درستی در اختیار پادشاه است، که دیمون (نه بی دلیل) نیز آن را یک مشکل می بیند. دیمون به عنوان یک روانشناس، منحط و یک ورزشکار بد معرفی می شود

بنابراین احتمالاً یک جیمی لنیستر را می کشد و در نهایت مورد علاقه همه (حداقل برای مدتی) خواهد بود. اسمیت در حال حاضر نشانه‌های جالبی از آسیب‌پذیری و خود تمسخر کردن برادر کوچک‌تر که وفاداری به پادشاهش را حفظ می‌کند – درست است. شایان ذکر است که او اولین کسی است که می‌بینیم روی این تخت آهنین نشسته است، صندلی بزرگ‌تر و تهاجمی‌تر از آنچه قبلا دیده‌ایم، اما اگر این پیش‌نمایش باشد، قبل از بازگشت او به آن، خون‌های زیادی ریخته می‌شود.

دوستان نوجوان رینیرا تارگرین

همچنین مهم است که مراقب دوستان نوجوان، رینیرا تارگرین (در اینجا میلی الکوک؛ به زودی نقش بزرگسالی توسط اما دارسی بازی خواهد شد) و آلیسنت هایتاور (امیلی کری؛ به زودی اولیویا کوک) باشید. دختران پادشاه و هند به ترتیب در مواقعی شبیه یک زوج عاشقانه به نظر می رسند. و آلیسنت توسط پدرش به مسیر پادشاه سوق داده میشود: به آن و مری بولین و پدر جاه طلبشان توماس فکرکنید.

شاه جالب ترین شخصیت است، اگر کمتر خودنمایی کند. ویسریس کنسیدین به آرامی دخترش را مسخره می‌کند. از برادر سرکش خود لذت می برد و تمام امید خود را به داشتن یک وارث به پسر احتمالاً آینده‌اش بست.

خانواده های باراتئون‌ها، استارک‌های دوردست و دورن:

فراتر از خانواده مرکزی و شورا، خانه‌های نجیب بزرگ دیگری که قبلاً معرفی شده‌اند – در اینجا به باراتئون‌ها، استارک‌های دوردست و دورن اشاره می‌شود – اما بازیگران اصلی شامل لرد بیزبری بیل پترسون، استاد سکه، و به‌ویژه استیون توسن هستند. کورلیز ولاریون، قدیمی‌ترین متحد تارگرین، مار دریایی و همسر «ملکه که هرگز نبود»، رینیس تارگرین (ایو بهترین، سرد و معتبر). جفت Velaryon بهترین زوج قدرتمند وستروس هستند و بهترین و بدترین مجموعه عظیم کلاه گیس نمایش را دریافت می کنند.

اگر فکر می‌کردید جیمی و سرسی لنیستر کمی زیاده‌رو هستند، منتظر بمانید تا متوجه شوید که بیشتر مدیران در اینجا چقدر به هم مرتبط هستند. این یک چرخش نسبتاً متفاوت به عمو دیمون می دهد که به خواهرزاده اش یک گردنبند زیبا میدهد و مشکلات ملکه اِما در به مرگ فرزندانش. کتاب توضیح می‌دهد که اگون فاتح و خواهران/همسرانش ثابت کردند که تارگاین‌ها از تابوی عمومی در مورد همخونی معاف هستند. که استثنایی بودن ممکن است به آنها اجازه دهد تا سوار اژدها شوند. اما آنها را از پیامدهای آشفته هنگام برخورد ژنتیک و وظیفه معاف نمیکند. وقتی به گذشته نگاه می کنیم،

به صورت کلی House Of The Dragons:

با این حال، وقتی اژدهایی در آسمان سپیده دم پرواز می‌کنند، شوالیه‌هایی که به طرز وحشیانه‌ای می‌جنگند. و مناظر باشکوه فراگیر King’s Landing و گودال اژدها (هنوز کامل) چقدر می‌توانیم از غم‌انگیزهای دنیای واقعی شکایت کنیم؟ یکی از رازهای موفقیت Game Of Thrones این بود که واقعاً جادوی بسیار کمی در آن وجود دارد. نگاهی اجمالی به برخی وایت واکرها. یک گرگ غیرعادی بزرگ و در لحظات مرگ فصل اول، چند اژدها بالدار کمابیش این بود که شکاکان فانتزی را به احساس امنیت کاذب سوق می داد. House Of The Dragon به یک منظره تلویزیونی می رسد که اساساً تغییر کرده است. توسط خود تاج و تخت

بنابراین این اپیزود، پس از مقدمه، با اژدهایی در حال پرواز و رنگ های قرمز و سیاه آن که به دکل میخکوب شد. آغاز می شود. این بار هیچ شکستی وجود ندارد: House Of The Dragons اینجا است تا ادعای عنوان اولیای خود را در قله‌ی اوج تلویزیون داشته باشد. و این اپیزود اول یک مورد محکم است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *