hogwarts-legacy-bild
hogwarts-legacy-bild

هری پاتر: Hogwarts Legacy در دو هفته 12 میلیون فروش رفته!

Hogwarts Legacy هری پاتر از زمان اولین حضور خود در اوایل این ماه بیش از 12 میلیون واحد به فروش رساند. و آن را به بزرگترین پرتاب جهانی برای بازی های برادران وارنر تبدیل کرده است. برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

تعداد فروش Hogwarts Legacy در کنار درآمد Warner Bros. Discovery فاش شد ، که باعث شد این شرکت 2.1 میلیارد دلار از دست بدهد. این باعث می شود Hogwarts Legacy ، که خود بحث برانگیز بوده است ، یک نقطه روشن نادر برای مالی شرکت باشد.

در بالای رقم بزرگ فروش ، بازی های برادران وارنر 850 میلیون دلار فروش در سطح جهان و 1.28 میلیون بیننده اوج همزمان در Twitch-رکورد جدیدی برای یک بازی تک نفره.

هری پاتر: Hogwarts Legacy توسط نرم افزار Avalanche تحت برچسب Portkey Games ساخت. و با اجازه دادن به بازیکنان می توانند نسخه ای کاملاً واقعی از قلعه هاگوارتز را در سیستم عامل های نسل بعدی رابه نمایش بگذارد.

“ماجراجویی در دنیای باز آن همه هیجان و شگفتی از دنیای جادوگری را با شخصیت های جدید به یاد ماندنی خود ، مبارزه با چالش برانگیز و ظریف و یک فانتزی دانشجویی که به طرز شگفت انگیزی اجرا شده بود ، ضبط می کند که ده ها ساعت من را به کنترل کننده خود چسبیده است.” بررسی ما “مطمئناً این مسئله به دلیل مسائل فنی ، یک داستان اصلی بی پروا و برخی از تنوع ضعیف دشمن کاهش یافته است ، اما حتی آنها نمی توانند به شکستن طلسم آن بر من نزدیک شوند.”

hogwarts_legacy
hogwarts_legacy

Hogwarts Legacy در PS5 ، Xbox Series X | S و PC موجود است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *