Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy

گیم‌پلی میراث هاگوارتز خالق شخصیت، مبارزه و جزئیات دیگر

میراث هاگوارتز نرم‌افزار Avalanche و Warner Bros. Interactive Entertainment مجموعه‌ای از گیم‌پلی‌های جدید را در طول نمایشگاه جدید Harry Potter: Hogwarts Legacy در اوایل امروز به نمایش گذاشتند، از جمله خالق شخصیت، مبارزات، رابط کاربری و موارد دیگر.  این عمیق ترین نگاه تاکنون به بازی جهان باز هری پاتر بود که بازیکن را به عنوان یک دانش آموز سال پنجم در هاگوارتز انتخاب می کرد. این نشان داد که چگونه بازی جدید هاگوارتز را زنده می کند، از اتاق مشترک هافلپاف شروع می شود و در قسمت های مختلف قلعه ادامه می یابد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

این تور شامل جزئیات تازه ای در مورد ماموریت های مختلف، کلکسیون ها و جنبه های دیگر بود که باید برای طرفداران بازی های جهان باز و بازی های RPG آشنا باشد. یکی از خودپسندی‌های اصلی این است که شخصیت اصلی پشت سر دانش‌آموزان دیگر قرار دارد، بنابراین آن‌ها باید تلاش‌های کوچک مختلفی را انجام دهند تا به عقب برسند. این ماموریت‌ها در راهنمای میدانی جادوگر فهرست‌بندی شده‌اند، که عناصر پیرامون مبارزات، مأموریت‌ها، مجموعه‌ها و اتاق‌های نیازمندی‌ها را ردیابی می‌کند.

میراث هاگوارتز بخش‌های جانبی اختیاری

در همین حال، کلاس‌ها به‌عنوان بخش‌های جانبی اختیاری خواهند بود و فرصتی را برای بازیکنان فراهم می‌کنند تا جادوهای خود را پیش ببرند و در مورد اساتید مختلف اطلاعات بیشتری کسب کنند.

ویترین همچنین شامل نگاهی به خالق شخصیت بود که شامل انواع مدل مو، از جمله dreadlocks و cornrows، و همچنین کک و مک و گزینه های دیگر است. قهرمان با یک پاپیون، جلیقه و گردگیر ویکتوریایی نشان داده شده است. توسعه دهندگان تایید کردند که می توانید ظاهر خود را در بازی با رفتن به آرایشگاه در هاگزمید تغییر دهید.

در طول مسیر، توسعه‌دهندگان برخی از عناصری را که تیم نمی‌توانست شامل شود، مانند کوئیدیچ، گابستونز، و شطرنج جادوگر، تصدیق کردند. آنها گفتند در حالی که نتوانستند همه چیز را بگنجانند، سعی کردند بیشتر این عناصر را به نوعی در روایت بگنجانند.

باشگاه دوئل که در برج ساعت هاگوارتز

ویترین با نگاهی کوتاه به مبارزه به پایان رسید. زیرا بازیکن در باشگاه دوئل که در برج ساعت هاگوارتز قرار دارد با یک آدمک می جنگید. توسعه دهندگان همچنین به آنچه در آن سوی دیوارهای هاگوارتز نهفته است اشاره کردند. و قول دادند که بازیکنان می توانند از هر منطقه ای که می توانند ببینند بازدید کنند. و در حین تماشای مناظر وسیع اسکاتلند در زیر مشاهده کنند.

برادران وارنر پیش از این نمایشگاه نسبتا کمی از گیم‌پلی میراث هاگوارتز را نشان داد. در عوض بر روی عناصر داستانی مانند گنجاندن نابخشودنی‌ها تمرکز کرد. مانند بقیه مجموعه‌های هری پاتر، میراث هاگوارتز نیز در جنجال‌های پیرامون J.K. حملات مداوم رولینگ به افراد تراجنسیتی، که طرفداران و حتی بازیگران فیلم ها را دچار اختلاف کرده است.

زمان انتشار میراث هاگوارتز

Harry Potter: Hogwarts Legacy توسط Avalanche Software برای Xbox Series X|S، Xbox One، PS5، PS4، Nintendo Switch و PC در دست توسعه است. قرار است در 10 فوریه منتشر شود. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *