high on life
high on life

High on Life، بزرگ‌ترین بازی Xbox Game Pass است

High on Life رسماً به بزرگ‌ترین راه‌اندازی Xbox Game Pass در سال 2022. بزرگ‌ترین راه‌اندازی Game Pass شخص ثالث تا کنون و بزرگترین عرضه بازی تک‌نفره در Game Pass در تمام دوران تبدیل شده است. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

این خبر در ایکس باکس وایر به اشتراک گذاشت و تایید شد که این آمار “از نظر تعامل، بر اساس تعداد ساعات بازی در پنج روز اول انتشار” اندازه گیری شد است.

High on Life توسط استودیوی Squanch Games که توسط خالق ریک و مورتی جاستین رویلند تأسیس شده است، توسعه یافته است. Roiland نیز در بازی به عنوان صدای Kenny the gun و غیره ظاهر می شود.

مایک فریدلی، مدیر استودیو و مدیر اجرایی Squanch Games. گفت: «این اولین باری بود که بازی‌ای را با Game Pass راه‌اندازی می‌کردیم، و ما از پاسخ بازیکنانی که ما را به محبوب‌ترین بازی در گیم تبدیل کرده‌اند. شگفت زد شدیم. همین الان پاس کن زمانی که Squanch Games برای اولین بار ایجاد شد. برای ساختن بازی‌هایی بود که می‌خواستیم بازی کنیم. و Game Pass به ما کمک می‌کند به بازیکنانی که می‌خواهند آن بازی‌ها را هم بازی کنند. دسترسی پیدا کنیم.

در بررسی High on LIfe ما گفتیم: «همه جوک‌های آن نقطه عطف خود را پیدا نمی‌کنند. اما با باس فایت‌های به یاد ماندنی، توانایی‌های منحصربه‌فرد آتش‌سوزی و اکتشاف. و تماشای فیلم‌های وحشتناک‌تر از آنچه انتظار داشتم. این سفر حواس‌پرتی قطعاً خواهد بود. ارزش وقت شما را دارد.”

High on Life یک انفجار است

High on Life از راه رسید است و Xbox Game Pass 2022 را با موفقیت تمام می کند! ما در مورد کمدی-FPS جاستین رویلند هیجان زده می‌شویم و در مورد آنچه دوست داریم صحبت می‌کنیم. به علاوه: ما ناامیدی خود را در مورد عدم نمایش Xbox در The Game Awards هفته گذشته به اشتراک می گذاریم. و اینکه چرا احساس می کنیم این نی بود که کمر شتر را برای بسیاری از طرفداران Xbox شکست.

در هر یک از فیدهای پادکست مورد علاقه خود، در کانال YouTube ما مشترک شوید یا یک MP3 از قسمت این هفته بگیرید. برای محتوای عالی تر، مصاحبه ما با تاد هاوارد را بررسی کنید

high on life
high on life

برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *