Halo Infinite
Halo Infinite

تاریخ انتشار Halo Infinite Forge مشخص و Co-op Split Screen لغو شد

Halo Infinite بالاخره در 8 نوامبر 2022 راه‌اندازی Forge Mode را دریافت می‌کند و انتشار کامل کمپین آنلاین هم‌آپ هم اکنون در همان روز از راه می‌رسد. با این حال، متأسفانه، همکاری با صفحه نمایش تقسیم شد به طور کامل لغو شد. در یک به‌روزرسانی جدید، توسعه‌دهنده 343 جزئیات به‌روزرسانی زمستانی خود را که در 8 نوامبر ارائه می‌شود، اعلام کرد که با چند حالت مورد انتظار همراه است. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

Forge Mode به طرفداران Halo Infinite این امکان را می دهد که اساساً محتوای خود را ایجاد کنند. نقشه های جدید را با ویرایشگر پیچیده بسازند و آنها را در بین جامعه به اشتراک بگذارند. با ورود به عنوان نسخه بتا، ما هنوز در مورد ویژگی‌های ارائه شده کاملاً مطمئن نیستیم (اگرچه یک نشت چشمگیر به نظر می‌رسد).

343 Industries همچنین دو نقشه چندنفره جدید را در 8 نوامبر راه اندازی می کند که دقیقاً آنچه Forge می تواند انجام دهد. همانطور که کاملاً در حالت Forge Mode ساخته شده اند را به نمایش می گذارد.

به‌روزرسانی زمستانی همچنین می‌بیند که نسخه کامل کمپین آنلاین همکاری در نهایت برای همه بازیکنان عرضه می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد. تا با دوستان خود متحد شوید و با Halo Infinite’s Campaign مقابله کنید. انتظار پیدا کردن دستاوردهای جدید، پشتیبانی بین پلتفرم، پخش مجدد ماموریت و پیشرفت مشترک را داشته باشید. پس از چندین تاخیر و یک نسخه بتا، مدت زیادی است که در راه است.

خبر بدی برای طرفداران Coach Co-op Halo Infinite وجود دارد

حالت محلی co-op با تقسیم صفحه نمایش اکنون لغو شد. این یک ضربه برای کسانی است که از زمان عرضه برای ویژگی قدیمی مدرسه منتظر بوده اند، اما ظاهراً این یک موضوع اولویت است. 343 Industries گفت: «به منظور بهبود و سرعت بخشیدن به توسعه سرویس زنده جاری. و برای رسیدگی بهتر به بازخورد بازیکنان و به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی. ما منابع استودیو را مجدداً تخصیص داده‌ایم و دیگر بر روی کمپین محلی تقسیم صفحه‌نمایش تعاونی کار نمی‌کنیم.»

در کنار این افزوده‌های جدید، به‌روزرسانی زمستانی شامل نسخه بتای Match XP می‌شود. که به بازیکنان اجازه می‌دهد در کنار پاس 30 سطح نبرد، سطح بالاتری داشته باشند. همچنین یک حالت بازی جدید به نام Covert One Flag وجود دارد. که دارای بارگذاری نامتقارن و گیم پلی مبتنی بر گرد است. فقط برای اینکه کمی آن را با هم ترکیب کنیم.

مطمئناً محتوای جدید زیادی در راه است، و Forge می تواند پاسخی برای خشکسالی محتوای Halo Infinite باشد. در حال حاضر، باید منتظر بمانیم و ببینیم، اما بیایید امیدوار باشیم که جامعه با این کار واقعا خلاق شود.

آیا می خواهید درباره Halo Infinite بیشتر بخوانید؟ مکان آن را در 15 بازی برتر Xbox Series X|S ما و همچنین اولین برداشت های ما از Halo Infinite’s co-op بررسی کنید.برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *