Halloween Ends
Halloween Ends

بررسی فیلم پایان هالووین – Halloween Ends

Halloween Ends – هالووین اصلی عملاً طناب قاتل را اختراع کرد که پس از مرگ ظاهری خود برای آخرین حمله غافلگیرانه برمی خیزد. به همین ترتیب، هالووین پایان‌ها به‌عنوان یک کل، درست قبل از بسته‌شدن پرده روی فرنچایز به نظر می‌رسد، همانطور که تا اینجا آن را می‌شناختیم. دیوید گوردون گرین، کارگردان، با تصمیم به کنار گذاشتن همه فیلم‌ها به جز فیلم اصلی، تصمیم اولیه‌ای برای تمرکز بر سه گانه هالووین خود روی نکات اساسی در ساخت آثار کلاسیک جان کارپنتر داشت. به ویژه در مورد اینکه چگونه خشونت مایکل مایرز شیطان را به عنوان یک نیروی اساسی نشان می‌دهد. . پایان هالووین به کاوش گرین در مورد اینکه آیا می‌توان بر شر و اثرات آن واقعاً به روش‌هایی غلبه کرد که پیامدهای بزرگ‌ترشان جذاب است. غلبه کرد، اما گاهی اوقات با هدف اصلی‌تر آن یعنی نزدیک کردن داستان لوری استرود به پایان رضایت‌بخش‌تر در تضاد است. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

دو فیلم اول گرین هالووین

اگر دو فیلم اول گرین هالووین بررسی کردند که چگونه تروما بر خانواده و جامعه تأثیر می گذارد، Ends بر این تمرکز می کند که چگونه تروما می تواند جهش پیدا کند و چرخه های مخرب را شکل دهد – چیزی که تصویر تیتراژ ابتدایی یک کدو تناسخ در اوایل اعلام می کند. بازجویی هالووین اندز از این ایده تا حد زیادی بر دوش شخصیت جدید کوری کانینگهام (روهان کمپبل) است، که مقدمه قوی او زمینه را برای مطالعه در مورد اینکه چگونه میراث مایکل مایرز بر امیدهای هادونفیلد برای آینده تأثیر گذاشته است. کوری که یک مرد جوان با استعدادهای عالی برای دانشگاه است، در آن سن با لوری استرود اشتراکات زیادی دارد، و گرین از جزئیاتی مانند انتخاب شیر شکلات به جای آبجو در حین نگهداری از کودک استفاده می کند تا سؤالات جالبی در مورد قطب نما اخلاقی خود مطرح کند. پایانی تکان دهنده به کنسرت پرستاری کوری، او را بیشتر به جای پای لوری سوق می دهد، در حالی که کل شهر در حال زوال با او به عنوان یک طرد شده رفتار می کند – او حتی هدف یک باند پرسه زن متشکل از گیک های گروه حیله گر قرار می گیرد. البته، شما در یک فیلم اسلشر گروهی از گیک‌های گروه بدبخت را معرفی نمی‌کنید بدون اینکه پایانی خونین برای آن‌ها پیش‌بینی شود، و مرگ‌های خلاقانه‌تر آن‌ها بعداً به عنوان ستون فقرات یکی از سکانس‌های کلاسیک برجسته هالووین است. ضرب وشتم اسلشر

آخرین فعالیت مایکل

آشفتگی درونی کوری و واکنش او به آخرین فعالیت مایکل در هادونفیلد، جالب‌ترین و البته گیج‌کننده‌ترین قوس شخصیتی Ends و لنز غیرمنتظره‌ای است که از طریق آن می‌توان میراث The Shape را بررسی کرد. تا اینجا، سه گانه گرین از لوری و کل جمعیت هادونفیلد به عنوان نقطه مقابل آن شر استفاده کرده است، اما در هر یک از این موارد، ما، مخاطبان، سابقه زیادی از قبل با آن مهمانی ها داشتیم. تحمیل تمام وزن موضوعی روی یک شخصیت جدید در این اواخر بازی، ریسکی است که به طور کامل جواب نمی دهد. روهان کمپبل در نقش کوری شروعی دلسوزانه دارد، با جذابیت پسر همسایه آنقدر خالص که شانه سرد جمعی شخصیت او در مقایسه با او تقریبا غیرواقعی به نظر می رسد، اما Ends تعهد خود را به شکل دادن به شخصیت نزدیک به وسط از دست می دهد. بنابراین تغییرات در شخصیت او کمتر و کمتر انگیزه پیدا می کند. کوری و نوه لوری، آلیسون (اندی ماتیچاک) از طریق حس عدم تعلق متقابل پیوندی ایجاد می‌کنند که قرار است جایگاه او را در نمایشنامه اخلاقی بزرگ‌تر مشخص کند، اما هر چه زمان بیشتر می‌گذرد، ارتباط آنها برای ایجاد تقابل بین لوری طراحی شده است. و مایکل که گرین می داند که ما منتظرش هستیم. ماتیچاک انتهای کوتاه چوب را در اینجا به دست می‌آورد و مجبور می‌شود هم برای کوری به عنوان فویل عمل کند و هم لوری، آلیسون را بدون فضای زیادی در داستان رها می‌کند.

گذشتن بخش عمده هالووین

پس از گذراندن بخش عمده ای از کشتار هالووین در تخت بیمارستان، لوری استرود (جیمی لی کرتیس) نقش فعال تری در فیلم Ends دارد که با هر چیزی که به این نقطه منجر شده است به شکل قابل تحسینی کنار می آید. اکنون یک مادر جایگزین آلیسون یتیم، لوری که در خواربارفروشی با فرانک هاوکینز (ویل پاتون) معاشقه می‌کند و سعی می‌کند پایی را نسوزد، تقریباً شبیه همتای یک بعد موازی است که هرگز با مایکل مایرز روبرو نشده است. کورتیس به همان اندازه که شخصیت حامیان روز آخر اوست، بر فروش پیروزی‌های احساسی آرام‌تر لوری تمرکز دارد، و ما را با اجرای نمایشی که هر دو را در هم می‌آمیزد نشان می‌دهد که چقدر به نقش دختر آخری که او را روی نقشه قرار داده احترام می‌گذارد. اما البته، این آخرین (؟) فیلم هالووین است و به همین دلیل از لوری خواسته شده است که یک بار دیگر با قدیمی ترین و وحشتناک ترین شریک رقص خود درگیر شود. گرین در طول اوج فیلم Ends، با اشاره‌های فراوان به تصاویر فیلم اصلی کارپنتر، دقیقاً به انتظارات مخاطب توجه دارد، اما قانون کاهش بازده مانع از رویارویی نهایی لوری و مایکل می‌شود که کاملاً مشابه آخرین دیدارشان در هالووین 2018 باشد. . به نظر می‌رسد که مسابقه برگشت با چیزی که Ends به سمت آن ساخته شده است ناسازگار است، و عواقب آنی آن با چنان سرعت فوق‌العاده‌ای تشدید می‌شود که به سختی وقت دارید نتیجه را واقعاً برای بازماندگان در نظر بگیرید.

تکراری شدن داستان خطی

این سه گانه جدید هالووین پس از یک خط طولانی از دیدگاه های رقابتی اسطوره، بیشتر از داشتن دیدگاه یک کارگردان برای حفظ آن سود برده است. اگرچه Ends با بحث‌های جدی خود درباره «شیطان» شروع به پرت کردن حواس خود می‌کند. اما با تلاش‌های قبلی دیوید گوردون گرین و دیدن دنباله‌های هالووین فراوانی که التماس می‌کنند تا پیرامون چیزی ادغام شوند. بسیار تاثیرگذار است، بحث کردن سخت است. وجود آشپزهای بیشتر در آشپزخانه تا به حال به خوبی از فیلم های هالووین استفاده کرده است. رویکرد گرین برای فیلمبرداری خشونت مایکل مانند همیشه وحشیانه و شیک باقی مانده است. Ends ممکن است بهترین ظاهر سه فیلم هالووین گرین باشد، با نگاه‌های اجمالی خاطره‌انگیز هم به طبقه پایین و هم طبقه بالای هادونفیلد که به‌عنوان پس‌زمینه‌ای به همان اندازه ترسناک برای سکانس‌های خونین و پرتنش عمل می‌کند. صحنه آغازین فیلم در جایی اتفاق می‌افتد که باید بزرگ‌ترین خانه در هادونفیلد باشد، و طراحی مجلل آن فضای سبز را برای ایجاد ترس و هدایت نادرست به نتایج بد می‌دهد. پایان‌ها تا حد زیادی یک امر جدی است، اما در طول این صحنه‌های کشتار امضایی است که گرین به خود اجازه می‌دهد با تعدادی تابلوی ترسناک صحنه‌سازی شده به ما چشمکی بزند. فقط می توان یک چوب طبل را قبل از اینکه در چشم کسی بیفتد چرخاند، درست است؟

خلاصههههه:

هالووین پایان سه گانه مسابقه مجدد مایرز/استرود را با یک فصل آخر جاه طلبانه، اگر تا حدودی گیج کننده، به پایان می رساند. علیرغم اجراهای تلفنی جیمی لی کرتیس و روهان کمپبل، تازه وارد در فرانچایز، کاوش بزرگتر دیوید گوردون گرین در مورد شر و تروما. به مکالمه‌ای که در هالووین ۲۰۱۸ و هالووین می‌کشد گسترش می‌یابد با سرعتی که Ends زمان کافی برای ادامه دادن ندارد. با. تعدادی کشتار و احترام به یاد ماندنی برای این فرنچایز به طور کلی وجود دارد، اما با پایان یافتن آن، دچار تزلزل می‌شود.برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *