gta vi
gta vi

آخرین اطلاعات از بازی GTA VI از شایعه تا واقعیت!

GTA VI بازی که سال هاست طرفداران راکستار منتظرش هستن! این بازی که قراره یه لولی دیگر از کیفیت و گیم پلی را برای مردم ارائه بدهد سال هاست که طرفداران این سری را تنها گذاشته و هر جند ماه یک بار از آن اطلاعاتی درز می کند !و طبق این اخبار با بازی طرف هستیم که تا سال ها ما را سرگرم می کند! و هیچوقت خسته کننده نخواهد شد! این بازی از موتور های پیشرفته گرافیکی ساخته! و جزئیاتی دارد که حتی در بازی های پر گرافیکی مانند رد دد که سازنده آن هم راکستار است! پیدا نخواهید کرد بازی که طبق اخبار داریم به زمان انتشارش خیلی نزدیک می شویم! برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

شایعه: اطلاعاتی از ویژگی‌های موتورگرافیکی GTA VI منتشر شد

یک منبع داخلی معروف در جامعۀ GTA، اطلاعاتی را از موتورگرافیکی فوق پیشرفتۀ بازی GTA 6 و قابلیت‌های آن به اشتراک داشت. به نظر می‌رسد که موتورگرافیکی بازی مورد انتظار GTA 6 مستقیماً با آنریل انجین ۵ رقابت می‌کند و در برخی مباحث از آن قدرتمند‌تر است.

منبع مذکور که با نام Matheusvictorbr شناخته می‌شود! در مرحلۀ اول به پیشرفت شگفت‌انگیز تعامل پلیر با NPCها پرداخت! گفته می‌شود که تعامل میان پلیر و NPCها نه تنها روی هر دو طرف تاثیر های زیادی دارد! بلکه جهان اطراف نیز حول آن تغییر می‌کند! در ادامه، این منبع به افکت‌های محیطی از جمله فیزیک آب و تاثیر باد روی سرعت و شتاب اتومبیل اشاره کرد که به نظر می‌رسد راکستار به تکنیکی بسیار پیشرفته حول این موضوع دست پیدا کرده است!

یک سرمایه‌گذار اطلاعات جدیدی را در مورد Everywhere، بازی جدید و جهان باز لزلی بنزیس، تهیه‌کننده سابق GTA فاش کرده است! این گزارش با اشاره به کتاب و فیلم درباره دنیای واقعیت مجازی، همه جا را به عنوان «مکانی آماده برای زندگی واقعی» توصیف می‌کند! این عنوان جهان باز AAA که به تازگی به موتور گرافیکی آنریل انجین ۵ نقل مکان کرده با تجربه ای عظیم و ترکیب روایت حماسی چند فصلی است! که بخش اعظم محتوای آن توسط گیمر ها تهیه و ارائه می‌شود! در این اثر بازیکنان می‌توانند حتی جهان‌های خود را ترکیب کنند و یک جهان منحصر به فرد خلق کنند!

GTA VI با ورژن جدید انجین RAGE در حال توسعه بار موتوری که از زمانۀ خود جلوترست

راکستار تایید میکند که این بازی با موتور گرافیکی درحال توسعه ست که مال نسل های بعدی ست ! که از عصر خود جلوتر است! کریس کلیپل نویسندۀ Rockstar Mag، در توییت اخیر خود، به ورژن جدید موتورگرافیکی راکستار گیمز یعنی RAGE9 اشاره کرد که از آن در توسعۀ GTA 6 استفاده می‌شود! نسخه جدید این انجین پیشرفت های باورنکردنی داشته و عصر جدیدی از توسعه بازیها در راکستار را آغاز خواهد کرد!

شایعه: جزئیاتی از داستان و پروتاگونیست‌های بازی GTA VI فاش شد

این دو پروتاگونیست یک برادر و خواهر هستند که پس از مرگ والدینشان از یکدگیر جدا می‌شوند! بخش پیش‌ درآمد بازی نیز در سال 2003 و پس از کشته‌شدن والدین این دو پروتاگونیست رخ خواهد داد!

همچنین، این شایعه ادعا می‌کند که بازی دارای محیط‌های قابل تخریب و یک نقشه‌ی پویا و تطبیق‌پذیر است که در طول داستان و در طول زمان همواره تغییر می‌کند!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *