gta-6
gta-6

اطلاعات جدیدی از بازی GTA 6 و جمع بندی و لیک ها!

GTA 6 – بعدی در ماه فوریه معرفی شد، زمانی که Rockstar گفت. که توسعه بازی بدون نام (که در حال حاضر آن را GTA 6 می نامیم) “به خوبی در حال انجام است.” Take-Two والدین Rockstar امروز دقیقاً همین را گفت – توسعه هنوز “به خوبی در حال انجام است” . و اضافه کرد که بازی نیز واقعاً خوب خواهد بود.”با توسعه ورودی بعدی در سری Grand Theft Auto، تیم Rockstar Games مصمم است. تا یک بار دیگر معیارهای خلاقانه ای را برای سری، صنعت ما و برای همه سرگرمی ها تعیین کند. همانطور که این برچسب با هر یک از آنها انجام داده است. استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two در جریان به‌روزرسانی مالی امروز گفت. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

هدف راکستار از بازی  GTA 6

در ماه فوریه، Rockstar اعلام کرد که هدفش از GTA 6 این است که به طور قابل توجهی فراتر از دستاوردهای قبلی خود حرکت کند. نظر Take-Two در مورد تعیین معیارهای خلاقانه کمی جسورانه تر است. در ابتدا فکر کردم. “خب، بله، بازی های GTA آشکارا رویدادهای فرهنگی مهمی هستند”. اما هر چه بیشتر به آن فکر می کردم، بیشتر به این فکر می کردم که معیار خلاقانه چیست. و آیا واقعاً GTA تا به حال “برای همه سرگرمی ها” تعیین کرده است. ” مطمئناً معیار خلاقانه ای را برای انجام یک بازی گای ریچی به عنوان یک بازی ویدیویی جهان باز تعیین کرده است.

احتمالاً ارزش آن را ندارد که بیش از حد تحلیل شود. اما این تمام چیزی است که گفته شد، می ترسم. این اظهارنظر ناچیز شاید تنها راهی برای پیش‌گرفتن سوالات و حل و فصل مسائل پس از گزارش اخیر بلومبرگ بود که ادعا می‌کرد جزئیات کمی درباره GTA 6 دارد، یعنی اینکه شامل یک قهرمان زن می‌شود و در میامی تخیلی اتفاق می‌افتد. Rockstar صحت این گزارش را تایید یا رد نکرده است.

نظر بلومبرگ در مورد GTA 6

بلومبرگ همچنین گفت که محدوده بازی GTA 6 باید در برخی مواقع “بازدید” می شد، اما با “ماموریت ها و شهرهای جدید به طور منظم” به روز می شود، بنابراین پس از انتشار ممکن است به سمت قبل از بازی خود برگردد. در مقیاس با این حال، حتی در زمان راه اندازی، این نشریه می گوید که GTA 6 دارای مکان های داخلی بیشتری نسبت به هر GTA قبلی خواهد بود.

گزارش بلومبرگ همچنین یک Rockstar را توصیف می‌کند که در زمان‌های اخیر به مکانی بهتر، اگر نگوییم بی‌عیب و نقص، برای کار تبدیل شده است—مقاله کامل را می‌توانید در اینجا بیابید

ما نمی دانیم که GTA 6 چه زمانی عرضه می شود، اما دو نظر “به خوبی در حال اجرا” حداقل آن را به ما نزدیک تر از The Elder Scrolls 6 می کنند که تا ژوئن هنوز در مرحله “پیش تولید” بود. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

gta-6
gta-6

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *