ویدیو گیم پلی لو رفته از بازی GTA 6 !

GTA 6 – Grand Theft Auto 6 ممکن است پس از انتشار ده‌ها ویدئو از آنچه که به نظر می‌رسد فیلم در حال توسعه است، لو رفته باشد. کاربری که از teapotuberhacker استفاده می‌کند، یک فایل فشرده را به GTAForums ارسال کرد و گفت: “در اینجا 90 فیلم/کلیپ از GTA 6 وجود دارد. ممکن است به زودی اطلاعات بیشتری درز کند، کد منبع و دارایی‌های GTA 5 و 6، ساخت آزمایشی GTA 6. ” برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

این کلیپ‌ها متعاقباً به یوتیوب و توییتر راه یافتند و دزدی، بازی با اسلحه، مکالمات کاملاً صوتی و موارد دیگر را نشان می‌دهند. مواردی که به نظر می‌رسد عناصر اشکال‌زدایی هستند (نزدیک به ابزارهای مشابه توسعه Red Dead Redemption 2) نیز روی صفحه ظاهر می‌شوند. اگر مشروع باشد، به نظر می‌رسد که ویدیوها شایعات قبلی درباره بازی از جمله قهرمانان زن و مرد و یک محیط Vice City را تایید می‌کنند.

منبع ویدیوها در حال حاضر تایید نشده است، اما ممکن است نتیجه یک هک باشد. Teapotuberhacker ادعا می کند که آنها مستقیماً از گروه های داخلی Rockstar Slack دانلود شده اند. ما به ویدیوهای این مقاله پیوند نخواهیم داد.

بحث های شدید در مورد GTA 6 و GTA 5

همانطور که انتظار دارید، ویدئوها بحث های شدیدی را در مورد صحت آنها به راه انداخته است. برخی از دارایی‌های در حال استفاده (اشاره به استفاده مجدد از عناصر GTA 5) را زیر سوال برده‌اند، در حالی که برخی دیگر به عناصر گفتگو و اشکال‌زدایی بیان شده به عنوان دلیلی بر قانونی بودن این موضوع اشاره کرده‌اند.

توسعه‌دهنده Rockstar و ناشر Take-Two هنوز به این افشای ظاهری واکنش نشان نداده‌اند، اما دیدن اینکه آیا حذف‌ها شروع می‌شوند یا نه، جالب خواهد بود.

پس از سال ها شایعه، سرانجام امسال GTA 6 تایید شد، اما ظاهرا اخبار رسمی بیشتر تنها زمانی منتشر می شود که Rockstar آماده باشد، نه زمانی که مالک آن Take-Two آن را درخواست کند. گفته می شود که Rockstar اخیراً با حذف ریمستر Red Dead Redemption و GTA 4، توسعه دهندگان بیشتری را به GTA 6 منتقل کرده است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *