rockstar
rockstar

راک استار لیک GTA 6 را تایید کرد و توسعه تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت

GTA 6 – Rockstar Games، توسعه دهنده Grand Theft Auto تایید کرده است که نشت GTA 6 که دیروز، 18 سپتامبر به صورت آنلاین ظاهر شد، واقعی است، اما توسعه در نتیجه آن تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

Rockstar  – GTA 6 بیانیه ای را در توییتر منتشر کرد (در زیر) و گفت که “فیلم توسعه اولیه” به طور غیرقانونی از سیستم های آن پس از نفوذ به شبکه گرفته شده است و از اینکه بازی جدید خود برای اولین بار به این شکل به اشتراک گذاشته شده است ناامید است.

rockstar twieet
rockstar twieet

ترجمه توییت راک استار در مورد GTA 6

در بیانیه در مورد GTA 6 آمده است: «ما اخیراً با یک نفوذ شبکه مواجه شدیم. که طی آن یک شخص ثالث غیرمجاز به طور غیرقانونی به اطلاعات محرمانه از سیستم‌های ما دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دانلود کرده است. از جمله فیلم‌های توسعه اولیه برای Grand Theft Auto بعدی.

“ما بسیار ناامید هستیم که جزئیات بازی بعدی خود را به این شکل با شما به اشتراک می‌گذاریم. کار ما در بازی بعدی Grand Theft Auto طبق برنامه‌ریزی‌شده ادامه خواهد یافت و ما مثل همیشه متعهد به ارائه یک تجربه به شما، بازیکنانمان هستیم. ، که واقعاً فراتر از انتظارات شماست.

“ما به زودی همه را دوباره به روز خواهیم کرد. و البته، زمانی که بازی بعدی حاضر شد بازی را به درستی به شما معرفی خواهیم کرد. می خواهیم از همه برای حمایت مداوم آنها در این شرایط تشکر کنیم.”

نزدیک به 100 ویدیوی مختلف از بازی به صورت ناشناس به اشتراک گذاشت. که دزدی، بازی با اسلحه، مکالمات کاملاً صوتی و موارد دیگر را نشان می‌داد. این فیلم شایعات مبنی بر حضور قهرمانان زن و مرد در بازی GTA 6 و یک محیط Vice City را تایید می کند.

در حالی که Rockstar قول داد است که اطلاعات بیشتری به زودی داشت باشد. هیچ صحبتی در مورد اینکه سازنده چه زمانی یک رونمایی کامل برای بازی خواهد داشت. وجود ندارد، زیرا، درست مانند عرضه نهایی آن، GTA 6 تنها زمانی که حاضر شود نشان داده می شود. البته این تنها امسال معرفی شد، اما از آنجایی که تقریباً یک دهه از عرضه GTA 5 می گذرد، طرفداران مشتاق چیزهای بیشتری هستند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

reza

مهر 4, 1401

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *