gotham-knights
gotham-knights

16 دقیقه اول بازی Gotham Knights لو رفت!

Gotham Knights WB Montreal که مدت‌ها در انتظارش بودیم یک بازی اکشن-RPG جهان باز که در دنیای جدید بازی‌های ویدیویی بتمن اتفاق می‌افتد… که در آن بتمن درگذشت. برای شروع یک ماه از فیلم‌ها، مصاحبه‌ها و اخبار جدید، به طور مناسب با 16 دقیقه اول بازی شروع می‌کنیم.برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

نقد و بررسی اخبار در مورد 16 دقیقه لو رفته!

فیلم (بالا) اولین باری را نشان می‌دهد که کنترل یکی از شوالیه‌ها را به دست می‌گیرید. و کنترل‌ها و توانایی‌های اصلی را برای مبارزه و پیمایش به شما نشان می‌دهد. افتتاحیه بازی در میان محیط های کمیاب دانشگاه گاتهام اتفاق می افتد. و شوالیه ها آخرین رهبری بتمن را دنبال می کنند. و در جستجوی یافتن دکتر کرک لانگستروم (که برای طرفداران کتاب های مصور به عنوان Man-Bat شناخته می شود) هستند. پس از اینکه متوجه شدید که او قبل از رسیدن شما به قتل رسیده است. باید صحنه جنایت را بررسی کنید و با اعضای باند Freaks مبارزه کنید. که در حال خراب کردن محوطه دانشگاه هستند و با مرگ بتمن جسارت شده اند.

در بازی آخر، می‌توانید انتخاب کنید که با کدام ابرقهرمان می‌خواهید در این بخش بازی کنید. اما ما امروز نسخه Batgirl از مقدمه را نشان می‌دهیم. در حالی که رویدادهای این بخش برای هر شوالیه یکسان است. هر چهار شخصیت در طول این بخش دیالوگ ها و انیمیشن های متفاوتی خواهند داشت.

نکته جالب اینجاست که، علیرغم این که این بازی RPG است. هیچ یک از شوالیه ها قرار نیست ضعیف باشند. در عوض، هر چهار نفر از قبل در سبک مبارزه با جنایات بتمن مهارت دارند. و پیشرفت شما در بازی در عوض به هر کدام کمک می کند. یکی فراتر از آن نقاط قوت خود را پیدا می کند.

نظر کارگردان بازی Gotham Knights

پاتریک ردینگ، کارگردان خلاق، توضیح می‌دهد: «آنها در ابتدای بازی فوق‌العاده هستند». “این تابعی نیست که آنها به عنوان مبارزان جنایتکار بی تاثیر باشند، بلکه برعکس. همه آنها به طور موثر فارغ التحصیل مدرسه مبارزه با جنایت بتمن هستند. بنابراین وقتی شروع می‌کنند، در بیشترین حد خود شبیه هستند. به این معنا که بسیاری از این ابزارهای اساسی مبارزه و مخفی کاری و حرکت در جهان و استفاده از چنگال خود را دارند. و پس از آن واقعاً در طول بازی است. که آنها کاملاً به طعم و مزه خودشان که یک شوالیه تاریکی شهر گاتهام باید باشد. واگرایی می‌کنند.»

آنچه قبل از این اولین بخش قابل پخش قرار می گیرد بسیار بیشتر از یک راز است. دبلیو بی مونترال نسبت به پیش درآمد شوالیه گاتهام بسیار خجالتی است و از گفتن اینکه بتمن چگونه و کجا می میرد (و چه کسی مسئول آن است) خودداری می کند. تنها چیزی که می دانیم این است که چهار تن از دستیاران او – رابین، بت گرل، نایت وینگ و رد هود – کنار قبر او ملاقات می کنند و تصمیم می گیرند برای حل معمایی که ظاهراً منجر به مرگ بتمن شد، با یکدیگر همکاری کنند.

زمانی که این بازی در 25 اکتبر برای PC، Xbox Series X/S و PS5 منتشر شود، اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد. با این حال، قبل از آن، ما تمام ماه آگوست را در اختیار داریم تا گیم پلی جدید، اطلاعات عمیق و اطلاعات عمیق را به شما نشان دهیم. بیشتر.

Gotham Knights یک بازی RPG نیست که به عنوان یک ضعیف شروع کنید

Gotham Knights ممکن است یک بازی اکشن RPG باشد، اما از قرارداد ژانری پیروی نمی کند که شخصیت های شما به عنوان افراد ضعیف شروع شوند. در عوض، بت گرل، رابین، نایت وینگ و رد هود همگی افراد قدرتمند بتمن خواهند بود که در ابتدای بازی انتظار دارید – و راه های منحصر به فرد خود را برای قوی تر شدن در طول بازی پیدا می کنند.

هر چهار شخصیت کم و بیش در چیزی که تیم توسعه به طور غیررسمی آن را «چیزهای بتمن» می‌نامد، مهارت دارند، با درختان مهارت منحصربه‌فرد که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در حین پیشرفت شما به انواع مختلف هوشیار شکوفا شوند. پاتریک ردینگ، مدیر خلاقیت،  روند فکر را توضیح داد:

برای ما بسیار مهم بود که این قهرمانان، شوالیه های ما هستند… آنها در شروع بازی فوق العاده هستند. این تابعی نیست که آنها به عنوان مبارزان جنایتکار بی تأثیر باشند، بلکه برعکس. همه آنها به طور موثر فارغ التحصیل مدرسه مبارزه با جنایت بتمن هستند.

“بنابراین وقتی آنها شروع می کنند، در بیشترین حالت خود شبیه هستند، به این معنا که آنها بسیاری از این ابزارهای اساسی مبارزه و مخفی کاری و حرکت در جهان و استفاده از دست و پنجه نرم خود را دارند. و سپس واقعاً در طول دوره گذشته است. بازی که آنها به طور کامل به طعم و مزه خودشان که یک شوالیه تاریکی شهر گاتهام باید باشد، واگرا می شوند.”

شروع داستان:

شما می توانید ببینید که چگونه این موضوع در فیلم 16 دقیقه اول شوالیه های گاتهام نمایان می شود، که در آن بت گرل در حال حرکت و مبارزه مانند بتمن در حالی که به یک راز در دانشگاه گاتهام می پردازد – و در حین انجام این کار به راحتی افراد غیرقانونی را از گروه Gotham’s Freaks پایین می آورد.

کارگردان بازی Geoff Ellenor توضیح می‌دهد: «ما نمی‌خواستیم یک RPG خزنده سیاهچال انجام دهیم که در آن شما را به جنگل می‌فرستیم تا شش راب را بکشید و با چوب خود برگردید. “اینها در نهایت افراد بسیار جالبی هستند که توسط بتمن و دیگران آموزش دیده اند. اونا خیلی باهوشن اونا خیلی توانا هستن اما آنها هنوز این چالش را دارند که به سطحی برسند: «حالا که بتمن رفته است برای محافظت از گاتهام سیتی چه کاری لازم است؟» یک پیشرفت RPG وجود دارد، اما آنها به هیچ وجه از صفر شروع نمی‌کنند. زمانی که کنترلر را در دست می گیرید، آنها در حال حاضر بسیار تکان می خورند.”

با این حال، این بدان معنا نیست که بازی چالش‌انگیز نخواهد بود – بلکه در مورد مدیریت تعادل افرادی است که این ابرقهرمانان باید به راحتی از بین ببرند، در مقابل تهدیدهای بزرگ‌تر:

النور ادامه می‌دهد: «ما نمی‌خواهیم شما آن لحظه را داشته باشید که در آن یک پسر بد در یک کوچه با چوب بیسبال برای شما سختی ایجاد کند.» با این اوصاف، برخی از مینی‌باس‌ها در بازی وجود دارند که به طرز شایسته‌ای قوی هستند و در ابتدا باید کمی به آن توجه کنید.

Gotham Knights برای PC، Xbox Series X/S و PS5 در تاریخ 25 اکتبر منتشر خواهد شد . برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *