gotham knights
gotham knights

Gotham Knights – تریلر رسمی لانچ سینمایی

Gotham Knights – تریلر پرتاب سینمایی شوالیه‌های گاتهام را تماشا کنید تا بت‌گرل، نایت‌وینگ، رد هود و رابین را در عمل ببینید، همراه با نگاهی به دادگاه جغدها. شوالیه‌ها فقط طرفداران، جایگزین‌ها یا تقلید نیستند. آنها همه چیزهایی هستند که سلفشان به آنها آموخته است و خیلی چیزهای دیگر. شوالیه های گاتهام آینده گاتهام هستند.

Gotham Knights در 21 اکتبر 2022 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و رایانه های شخصی عرضه می شود.

 

بتمن مرده دنیای زیرین جنایتکار و گسترده ای جدید خیابان های شهر گاتهام را فرا گرفت است. اکنون بر عهده خانواده بتمن – بت گرل، نایت وینگ، رد هود و رابین است که از گاتهام محافظت کنند، امید را برای شهروندانش، نظم و انضباط را برای پلیس ها و ترس را برای جنایتکارانش به ارمغان آورند.
از حل معماهایی که تاریک ترین فصل های تاریخ شهر را به هم متصل می کند تا شکست دادن شرورهای بدنام در رویارویی های حماسی.

Gotham Knights یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که توسط WB Games Montréal توسعه یافت و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شد. قرار است در 21 اکتبر 2022 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S منتشر شود. این بازی با الهام از سری کمیک Batman: Gotham Knights بر اساس شخصیت DC Comics، Batman و گروه بازیگرانش، بر روی شخصیت‌های Nightwing، Batgirl، Robin و Red Hood تمرکز دارد که تلاش می‌کنند عدالت را به شهر گاتهام در یک دوره افول بازگردانند. بلافاصله پس از مرگ بتمن. در حین بررسی ناپدید شدن بتمن، قهرمانان با دادگاه جغدها، یک جامعه مخفی که قدمتی به قدمت خود گاتهام دارد. و لژیون قاتلان شستشوی مغزی آنها به نام Talons درگیر می شوند.

 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *