گوگل
گوگل

گوگل در حال توسعه ویژگی تشخیص خروپف و سرفه برای اندروید است

به گزارش دراگون موبایل و به نقل از گجت 360 گویا گوگل در حال کار بر روی تشخیص خروپف و سرفه در گوشی های هوشمند پیکسل و یا اندروید است. در آخرین رشته به‌روزرسانی تحقیقات سلامتی گوگل، یک مطالعه مجموعه صوتی خواب وجود دارد که در حال حاضر فقط برای کارمندان Google در دسترس است. الگوریتم‌های سرفه و خروپف احتمالاً به یک ویژگی نظارت بر خواب در اندروید تبدیل می‌شوند. هنوز توسط شرکت تایید نشده است که آیا ویژگی های جدید منحصر به فرد پیکسل خواهد بود یا برای اندروید در دسترس خواهد بود. همچنین مشخص نیست که آیا ویژگی های جدید با Google Fit یا Clock ارائه می شود یا خیر.

نرم افزار سلامتی گوگل
نرم افزار سلامتی گوگل

هدف، دستیابی به اطلاعات مفید در مورد خواب است.

بر اساس گزارش 9To5Google، گوگل در حال حاضر در حال کار بر روی ارائه یک ویژگی جدید برای تشخیص خروپف و سرفه است. در یکی از آخرین به‌روزرسانی‌های تحقیقات سلامتی گوگل، یک مطالعه مجموعه صوتی خواب مشاهده شد که در حال حاضر فقط برای کارمندان Google در دسترس است.

طبق گزارش ها،برای شرکت در این مطالعه، کاربر باید یک کارمند تمام وقت گوگل با گوشی هوشمند دارای اندروید باشد. همچنین بیان کرد که شرایط محیطی مورد نیاز برای مطالعه این است که فقط یک بزرگسال باید در یک اتاق بخوابد و شرکت کننده نباید کارمند شرکت رقیب باشد.

گوگل توضیح داد که تیم Health Sensing فعالانه در حال کار برای ارائه مجموعه ای پیشرفته از قابلیت ها و الگوریتم های سنجش دستگاه های دارای اندروید است. گفته می شود که هدف آن ارائه اطلاعات مفید در مورد خواب کاربران است. انتظار می‌رود که الگوریتم‌های سرفه و خروپف دستگاه‌های اندرویدی به‌عنوان ویژگی نظارت بر خواب شناخته شود که به شیوه‌ای حفظ حریم خصوصی را نیز رعایت میکند.

این غول اینترنتی مشخص نکرده است که آیا ویژگی‌های تشخیص خروپف و سرفه برای همه دستگاه‌های اندرویدی یا فقط مجموعه Google Pixel ارائه خواهد شد. احتمالا این ویژگی‌ها اول برای گوشی‌های پیکسل رونمایی شوند. همچنین مشخص نیست که آیا این ویژگی با برنامه Google Fit ارائه می شود یا برنامه ساعت.

همچنین بخوانید:

یوتیوب موزیک قابلیت های جدیدی را رونمایی میکند

گوشی جدید شیائومی در ره بازار جهانی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *