google meet
google meet

google meet به قابلیت صدای استریو مجهز میشود.

اگر از Google Meet برای تماس های ویدیویی در تلفن هوشمند یا تبلت Galaxy خود استفاده می کنید، به زودی می توانید صدای واضح تر و طبیعی تری را تجربه کنید. گوگل در تلاش است تا جداسازی استریو را به برنامه تماس ویدیویی خود بیاورد، و زمانی که افراد متعددی در تماس وجود دارند، می تواند واقعا مفید باشد.

آخرین نسخه برنامه Google Meet در اندروید کد مربوط به “صدای دو گوش” یا “جدایی استریو” را پنهان می کند و توسط 9To5Google مشاهده شد. همین رشته ها در آخرین نسخه برنامه جیمیل نیز ظاهر می شوند. معمولاً، برنامه‌های تماس ویدیویی صدای مونو ارسال می‌کنند، که می‌تواند درک اینکه چه کسی در حال صحبت کردن است، زمانی که بیش از یک نفر در تماس وجود دارد، دشوار می‌کند.

با جداسازی استریو، برنامه صدا را در کانال های چپ و راست ضبط می کند و سپس آن را به طرف دیگر ارسال می کند. وقتی چند نفر در کادر هستند، به عنوان مثال در یک تماس خانوادگی یا یک کنفرانس ویدئویی اداری، تشخیص اینکه چه کسی صحبت می‌کند بسیار آسان‌تر می‌شود.

google meet
google meet

همچنین مطالعه کنید: تغییراتی در ظاهر جی‌میل در راه است.

گوگل چند روز پیش اعلام کرد که قصد دارد Google Duo را در Google Meet ادغام کند. برنامه یکپارچه آینده از تماس‌های ۱ به ۱ پشتیبانی می‌کند. Google Duo که تماس‌ها به شماره تلفن یا حساب ایمیل مرتبط می‌شوند. کنفرانس‌های ویدیویی در مقیاس بزرگ از طریق کدهای جلسه در این نرم‌افزار قابل اجراست.

همچنین مطالعه کنید: یادآوری های “دستیار گوگل” از “تقویم گوگل” حذف شد

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *