گوگل درایو
گوگل درایو

آیکون های کپی کردن و چسباندن به گوگل درایو اضافه شد

به گزارش دراگون موبایل و به نقل از گجت 360 گوگل بالاخره میانبرهای صفحه کلید برش، کپی و چسباندن را در گوگل درایو اضافه کرد. شما می‌توانید از مرورگر کروم در دستگاه‌های Windows و MacOS به به این قابلیت دسترسی داشته باشید. کاربران همچنین می‌توانند پیوند و عنوان فایلی را که می‌خواهند در ایمیل یا سندی به اشتراک بگذارند، پیوست کنند. این ویژگی طی 1 تا 3 روز برای همه کاربران قابل مشاهده خواهد بود.  دسترسی کامل از 1 ژوئن با همان بازه زمانی نمایان شدن ویژگی آغاز می‌شود.

گوگل درایو
گوگل درایو

میانبرهای صفحه کلید برش، کپی و چسباندن از طریق وبلاگ Google Workspace Updates اعلام شده است. میانبرهای صفحه کلید کپی و جای‌گذاری بالاخره راه خود را به Google Drive Web در Google Chrome برای دستگاه‌های دارای Windows و MacOS باز کردند. این ویژگی به کاربران امکان کپی، جای‌گذاری و انتقال فایل‌ها را از Google Drive به مکان‌های دیگر در پلتفرم خدمات ابری و در چندین تب را می‌دهد.

این ویژگی جدید به کاربران گوگل درایو این امکان را می‌دهد که عنوان و پیوندی به سند کپی را با همان میانبرهای صفحه کلید در سایر اسناد و ایمیل‌ها جای‌گذاری کنند. این به روز رسانی همچنین به کاربران امکان می دهد میانبرهای یک فایل را ایجاد کنند تا از ایجاد فایل های تکراری در درایو کاربر جلوگیری کنند. گوگل همچنین میانبر صفحه کلید را برای باز کردن فایل ها در یک تب جدید فعال کرده است.

میانبر ها

به غیر از CTRL + C برای کپی کردن و CTRL + V برای چسباندن، یک کاربر Google Drive می تواند یک میانبر از فایل انتخابی با میانبر صفحه کلید CTRL + C و CTRL + Shift + V ایجاد کند. برای باز کردن یک فایل در یک فایل جدید. تب، کاربران باید کلیدهای CTRL + Enter را بزنند.

برای کاربرانی که انتشار سریع را فعال کرده‌اند، ویژگی‌های جدید در 26 مه در دسترس قرار گرفت. برای سایر کاربران ویژگی‌ها از اول ژوئن در دسترس قرار میگیرد. ویژگی‌های جدید، برای هر دو منتشر، خواهد بود. پس از 1 تا 3 روز از عرضه در دسترس است. این ویژگی‌ها برای همه کاربران Google Workspace و حساب‌های شخصی Google در دسترس خواهد بود.

اخیراً گوگل برای افزایش بهره وری، قابلیت انتخاب و ویرایش متن چندگانه را نیز به Google Docs اضافه کرده است.

همچنین بخوانید:

یوتیوب قابلیت های جدیدی به یوتیوب موزیک موبایل اضافه کرد

گوگل برنامه ای برای بررسی خواب کاربران دارد

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *