تقویم گوگل
تقویم گوگل

یادآوری های “دستیار گوگل” از “تقویم گوگل” حذف شد

9to5Google گفته یادآوری‌هایی که از طریق «دستیار گوگل» توی «تقویم گوگل» گذاشته بودید ناپدید می‌شن تا جای جدیدی برای Google Tasks باز کنن! این تغییر قطعاً برای ایجاد نظم در میان خدمات مختلف Mountain View منطقیه. درواقع گوگل قصد داره اکوسیستمش رو بهینه کنه.

یادآوری‌ها از طریق وب از طریق assistant.google.com/reminders و از طریق برنامه‌های Keep و Calendar قابل دسترسی هستند. و نسخه 2022.24.0.x دومی رو پنهان می کنه!

«در این پست «بررسی اپلیکیشن»، ما از آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده، چشم پوشی کردیم. هنگامی که این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شن) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد رو در اون اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکنه اصلاً این ویژگی‌ها را اجرایی نکنه، و تفسیر ما از چیستیشون ممکنه ناقص باشه. ما سعی میکنیم اونهایی که به اجرایی شدن نزدیک‌تر هستن رو مطرح کنیم. اما به شما نشان می‌دیم که در صورت اجرا چطوری به نظر می‌رسن.”

تقویم گوگل
تقویم گوگل

در تقویم گوگل GOOGLE TASKS جای یادآوری های دستیار را گرفته!

به طور خلاصه، یادآورها به Google Tasks منتقل میشن. ما میتونیم این رو به عنوان یک ساده سازی و همچنین یکپارچگی بهتر با جیمیل ببینیم. از تقویم دیگر امکان تنظیم یادآوری وجود نخواهد داشت، همه چیز به Google Tasks منتقل می شود. باید دید که یادآوری‌های از قبل تنظیم‌شده به‌طور خودکار به Tasks تبدیل می‌شن یا در عوض از تقویم هستند.

بیشتر بخوانید: ویژگی جدید اسنپ فود

در نهایت امر، مشخص نیست که چه زمانی هر یک از این اتفاق ها خواهد افتاد. از آنجایی که با بارگذاری جانبی نسخه جدید تقویم امروز، درخواست های مهاجرت فعال نمی شود. با این حال، بدیهی است که یادآوری‌های Google در حال تغییر است. و ما انتظار داریم به زودی آن را در نسخه پایدار برنامه ببینیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *