God of War: Ragnarok
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok حملات بیشتری را از طریق یک دکمه تجربه می کنید!

God of War: Ragnorok بر اساس سیستم جنگی آخرین بازی ساخته میشود. و حملات عنصری مرتبط با دکمه مثلث را اضافه می‌کند که در ورودی 2018 نسبتاً کمتر مورد استفاده قرار گرفت. میهیر شت، طراح اصلی مبارزات Ragnarok در صحبت با Game Informer توضیح داد. که چگونه دکمه Triangle برای انجام کارهای بسیار بیشتر از یادآوری Leviathan Axe کریتوس دوباره اجرا شد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

شث گفت: “در بازی آخر، اگر مثلث را فشار می دادید، تبر را به دست می اوردید! می آورید، اما اگر قبلا تبر را داشتید، هیچ اتفاقی نمی افتاد.” “اگر Blades of Chaos را داشتید و مثلث را فشار می‌دادید. به تبر برمی‌گشتید. ما به آن مفهوم نگاه کردیم و تعجب کردیم: “اگر می‌توانستید با آن دکمه کاری کمی متفاوت انجام دهید چه؟”

بنابراین سونی سانتا مونیکا سبک کاملا جدیدی از حمله را معرفی کرد که از طریق حالت استفاده نشده قبلی دکمه مثلث فعال می شود. این حرکات sign weapon نام دارند و به تبر لویاتان یا کیاس بلید آسیب‌های عنصری (به ترتیب یخ و آتش) معروف به Frost Awaken و Whiplash وارد می‌کنند.

این بخشی از یک بازسازی گسترده تر برای مبارزه در Ragnarok است که در امتداد فلسفه “بازی با غذای خود” است. شیث گفت: «کریتوس با غذای خود بازی می‌کند. ما سعی کردیم سیستم‌هایی را ایجاد کنیم که می‌خواهید با آن‌ها درگیر شوید که راه‌های بسیار سرگرم‌کننده، بسیار بازیگوش و متفاوتی باشند. و وقتی به نبرد در بازی آخر نگاه کردیم، اینطور گفتیم: «ما می‌توانیم این را بیشتر پیش ببریم. ما می‌توانیم اسباب‌بازی‌ها و راه‌های جدیدی برای بازی با دشمنان و استراتژی‌ها پیدا کنیم.» این اصل راهنما بیش از هر چیز دیگری بوده است.»

ایده های جدید God of War: Ragnarok:

ایده های جدید در کار فقط بر روی سلاح مورد انتظار خدای جنگ رگنوراک تمرکز نمی کنند. Game Informer همچنین دو سپر بازوی جدید را مشاهده کرد. Dauntless و Stonewall – که می‌توانند به ترتیب یک حرکت کامبو مخرب برای عقب افتادن در ثانیه آخر یا یک انفجار جنبشی پس از جذب آسیب ارائه دهند.

این حملات به چندین گیم‌پلی جدید اضافه می‌شوند، زیرا تریلرهای Ragnarok قبلاً گزینه‌ها و توانایی‌های جدید مبارزه‌ای را به نمایش گذاشته‌اند. بازیکنان می‌توانند همه آن‌ها را زمانی که بازی بالاخره در 9 نوامبر عرضه می‌شود، کشف کنند. اما در این بین می‌توانند با خلاصه‌ای از God of War اصلی یا با خواندن خلاصه داستان Ragnarok، به داستان‌های افسانه‌ای پی ببرند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *