GOW dragon mobile
GOW dragon mobile

تاریخ انتشار بازی GOD of War Ragnarok + تریلر

GOD of War Ragnarok بازی مورد انتظاری است! که سال هاست طرفداران این سری بازی و پلی استیشن منتظرش هستند! و خیلی ها از همین الان بازی را pre order کردن چون می دانند یک شاهکار واقعی می خواهند ببیند! ولی بعد از تعویق های بسیار این بازی بالاخره تکلیف این موضوع مشخص شد ! و حالا شما می توانید زمان دقیقی برای تاریخ انتشار این بازی بدانید برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

صداگذاری شخصیت ثور در بازی GOD of War Ragnarok به پایان رسید!

رایان هرست، صداگذار شخصیت ثور در بازی گاد اف وار، اظهار داشت که اخیرا یک نقطه عطف در توسعه بازی رقم خورده است! بازیگر سریال‌های Sons of Anarchy و The Walking Dead در مصاحبه‌ای ویدیویی با Comic Con Revolution 22 (آپلود شده توسط کانال یوتیوب Steven Alvarez از طریق Reddit) اظهار داشت!
من آخرین کارهای کوچک God Of War را برای شخصیت ثور انجام دادم، فوق العاده بود!

اینسایدر ثابت صنعت بازی‌های ویدیویی به رویداد گاد اف وار در تاریخ 30 ژوئن (9 تیر) اشاره میکند! مدتی هستش که The Snitch به جمع اینسایدرهای معتبر در صنعت بازی‌های ویدیویی اضافه میشود . او در یک ماه گذشته رویداد State of Play را با جزئیات پیش‌بینی و به درستی عرضۀ Hollow Knight: Silksong روی گیم پس را فاش کرد! او همچنین بازی بعدی کوجیما، Overdose، را لو داد! تا به این لحظه تمامی اطلاعات وی صحیح بوده‌اند! و تقریباً شاهد هیچ شایعۀ بی‌سرانجامی از سوی او نبوده‌ایم!

تاریخ انتشار GOD of War Ragnarok رسما مشخص شد!

این بازی مورد انتظار و دنباله God of War 2018 در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۲۲ یا ۱۸ آبان منتشر خواهد شد!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *