گاد اف وار رگنوراک
گاد اف وار رگنوراک

God of War Ragnarok در حال دریافت Game Plus جدید در سال 2023 است

God of War Ragnarok سونی سانتا مونیکا اعلام کرد. که حالت New Game Plus در بهار 2023 برای God of War Ragnarok میاید. حساب کاربری رسمی سونی سانتا مونیکا در توییتر فاش کرد: «ما می‌دانیم که بسیاری از شما سؤال کرده‌اید. بنابراین خوشحالیم تأیید کنیم که New Game Plus در بهار 2023 به گاد اف وار رگنوراک می اید. “وقتی به انتشار نزدیک شدیم، جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت!” برای دریافت ادامه اخبار از بازی های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

God of War (2018) چند ماه پس از انتشار حالت New Game Plus را اضافه کرد. در آنجا بازیکنان می توانستند تجهیزات و توانایی های به دست آمد را حمل کنند. بازیکنان همچنین می‌توانستند مجموعه‌های زرهی جدیدی برای کریتوس و آترئوس بسازند و همچنین توانایی تبدیل طلسم‌ها به افسون‌ها را داشتند. حالت جدید Game Plus همچنین الگوهای حمله Valkyries را تغییر داد و Timed Realm Tears را معرفی کرد.

در حالی که هنوز هیچ جزئیاتی در مورد حالت جدید بازی پلاس بازی گاد اف وار رگنوراک ارائه نشده است، اما احتمالاً مشابه آنچه در بازی اول اجرا شد، مانند حمل تجهیزات و تغییر الگوهای حمله Berserkers مانند Valkyries خواهد بود.

در بررسی گاد اف وار رگنوراک IGN. گفت: «منظر ای جذاب و حتی هیجان انگیزتر برای در دست گرفتن فرمان. God of War Ragnarok اکشن و ماجراجویی را با هم ترکیب می کند تا یک حماسه جدید و فراموش نشدنی اسکاندیناوی خلق کند. برای دریافت اخبار های فیلم های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

santa monica
santa monica

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *