God-of-War-Ragnarok
God-of-War-Ragnarok

بازیگر ثور God of War Ragnarok از یک شخصیت بسیار متفاوت MCU الهام گرفت

God of War Ragnarok اگر اسطوره اسکاندیناوی در میان باشد. باید ثور را هم درگیر کند. God of War Ragnarok درک می کند که طرفداران خدای تندر را به لطف نقش بزرگش در دنیای سینمایی مارول می شناسند و دوست دارند و بازی به ثور نقش برجسته ای می بخشد. برای صداپیشه رایان هرست، تفسیر او از پسر اودین از یک شخصیت بسیار متفاوت MCU الهام گرفته شده بود: هالک. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

گفته های هرست در مورد این صدا پیشگی:

در مصاحبه با Variety، هرست توضیح داد که هر دو شخصیت مقادیر غیرقابل کنترلی از خشم و عصبانیت را از خود نشان می دهند. اوه، و هر دو عاشق جنگیدن هستند. هرست گفت: «برخی از آن‌ها وجود دارد که از طریق ضرب المثل «Hulk Smash» وارد می‌شود، اما به شیوه‌ای لایه‌لایه‌تر. روشی که من آن را تفسیر کردم این است که شما نیاز به دسترسی به قدرت، خشم و قدرت فوق‌انسانی دارید. غیرقابل پیش بینی بودن.»

هرست همچنین به شدت از یک شخصیت بسیار متفاوت الهام گرفته بود: کلانتر تامی لی جونز، اد تام بل، در هیچ کشوری برای پیرمردها. هرست گفت: “او موجودی قدرتمند بود که انواع پشیمانی را در خود داشت که در صدایش آشکار می شد.”

ثور هرستز تفسیر بسیار متفاوتی از شخصیت کریس همسورث  در MCU و God of War Ragnarok:

ثور هرستز تفسیر بسیار متفاوتی از شخصیت کریس همسورث در MCU است. در حالی که موجود خیرخواه همزورث خواهد بود که تک لاینرهای حواس پرت را می شکند و به Stormbreaker قصیده های عشق می دهد، ثور در God of War Ragnarok یک ماشین کشتار وحشیانه است. مت سوفوس، کارگردان داستان، گفت: «ما تلنگر همه کارهایی را انجام دادیم که مارول انجام داد است. جایی که همه خدایان اسیر آدم‌های بد هستند و همه غول‌ها آدم‌های خوبی هستند.

او گفت که در فیلم اصلی ثور، غول‌های یخبندان جوتونهایم به عنوان تبهکاران به تصویر کشید شدند. تقریباً هر چیزی که در مورد اساطیر اسکاندیناوی می دانیم، خدایان بسیار خاکستری تر از بسیاری از تصاویر رایج، به ویژه MCU بودند.

سوفوس ادامه داد: «امیدوارم مردم را به گونه‌ای غافلگیر کنیم که آن‌ها آینده را ندیده‌اند، اما متوجه می‌شویم که ثور در بازی ما راه دیگری نمی‌توانست داشته باشد. من بسیار سپاسگزارم که رایان را به بازی در نقش این شخصیت دعوت کردم، زیرا او جان زیادی به کسی می بخشد که می تواند یک نت باشد.” برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *