جی‌میل
جی‌میل

تغییراتی در ظاهر جی‌میل در راه است.

جی‌میل مجموعه‌ای از تغییرات طراحی جدید را رونمایی میکند. از جمله مواردی که به‌روزرسانی میشود، نمای Gmail، و نشانگر «فضای ذخیره‌سازی مورد استفاده» برای Gmail در Android و iOS است. در نسخه جدید میتوانید پس‌زمینه سفید پیش‌فرض Gmail برای وب را به رنگ آبی کم‌رنگ تغییر دهید. این طراحی مجدد همچنین از یک رابط «فقط Gmail» پشتیبانی می‌کند. این قابلیت به کاربران انعطاف‌پذیری بیشتری برای تعیین برنامه‌هایی که می‌خواهند در نمای جدید خود اضافه کنند، می‌دهد.

سرویس ایمیل گوگل، جی‌میل، تعدادی تغییرات طراحی را در این پلتفرم ایجاد کرده است. این بدان معناست که پس‌زمینه سفید پیش‌فرض جی‌میل که به آن عادت کرده‌ایم، اکنون با نزدیک به 50 سایه آبی روشن جایگزین می‌شود. خوب، در یک نکته جدی تر، چندین سایه آبی روشن را در پس زمینه خواهیم دید که منوی ناوبری سمت چپ دارای سایه تیره تر است. ایمیل هایی که خوانده اید رنگ آبی دارند. ایمیل هایی که نخوانده اید با رنگ سفید مشخص اند.

غول فناوری آمریکایی رابط کاربری جی‌میل را نیز معرفی کرده است. کاربرانی که از Gmail، Chat و Meet استفاده می کنند، اکنون این گزینه را دارند که با سفارشی کردن برنامه های خود در تنظیمات سریع، مشخص کنند که مایلند کدام برنامه ها را در نمای جدید خود قرار دهند. آنها همچنین این گزینه را دارند که از پیکربندی «فقط Gmail» استفاده کنند. کاربران منتخب به صورت پیش‌فرض طرح‌بندی جدید جی‌میل را خواهند دید، اما همچنان این گزینه را خواهند داشت که قبل از نمای یکپارچه، به طرح قبلی پلتفرم ایمیل بازگردند.

جی‌میل
جی‌میل

همچنین مطالعه کنید:

یادآوری های “دستیار گوگل” از “تقویم گوگل” حذف شد

به‌روزرسانی گوگل کروم از نان شب واجب تر است

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *