fortnite(dragonmobile.ir)
fortnite(dragonmobile.ir)

آموزش وین گرفتن در بازی فورتنایت – Fortnite

وین در بازی فورتنایت به اپشن ها و عوامل زیادی بستگی دارد که اگر نتوانید راه درستش را پیدا کنید و البته تعداد باخت زیادی بدهید! دیگر نمیتوانید به راحتی وین بگیرید چون هر چه جلوتر بروید به خاطر بازی زیاد شما سرور شما رو به عنوان پلیر فعال شناسایی می کند! و با افراد فعال واقعی مجبور به رقابت خواهید بود و البته برد شما تقریبا غیر ممکن می شود شما تنها کافی است جلوی چند تا از اشتباهاتتون رو بگیرید تا بتوانید یه وین راحت بگیرید برای دریافت ادامه آموزش با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

یادگیری بیلد برای وین در بازی فورتنایت:

مهمترین چیز در فورتنایت و معروفترین آپشن آن قابلیت بیلد کردن است. مهمترین چیز در این آپشن این است که درست انجامش بدهید و هر موقعی که دشمن به سمت شما شلیک کرد. تا می توانید بهترین کاور را برای خود بسازید این کار اصلا کار ساده ای نیست. ولی وقتی که آن را یاد بگیرید متوجه کاربردی بودن آن می شوید! شاید دفعه اول شکست بخورید! ولی در بخش کریتیو بازی تلاش کنید. می توانید به راحتی بلید کردن را یاد گرفته و در هر مبارزه‌ای بیلد کردن و البته مهمتر از اون ادیت کردن دیوارها و پنجره ها خود را از هر محرکی نجات بدهیم. آموزش بیلد آموزش نیست که بتوان با توضیح دادن و نوشتن متن دیدن بقیه آن را یاد گرفت بلکه به صورت تجربی است. و هر چقدر بیشتر بازی بکنید بیشتر می توانید در بازی موفق شوید.

انتخاب اسلحه :

Fortnite شما در هر بازی قابلیت بردن 5 سلاح را دارید مهمتر از آن این است که چه چیزهایی را با خود می برید. اولین اسلحه رایفل دومین اسلحه شادگان و سومین مسلسل است. بین جای خالی چهارم و پنجم  شما می‌توانید دو ترکیب را با خود ببرید. اولین ترکیب  شیلد و آیتم مدیک است ترکیب این دو مهمه. در صورتی که اگر آیتم چهارم آیتمی انتخاب کنید که دم دست باشه می تواند ایتم هایی مانند شاک ویو و یا لانچرببرید. نوع انتخاب شما به خودتان بستگی دارد و البته به زمان پیدا کردن هر کدام از آنها ولی مهم ترین چیز آن است. که شما سه سلاح اصلی را با خود حمل کنید تا در هر شرایطی بتوانید از آنها استفاده کنید.

در مورد آیتم چهارم میتوان اسنایپر هم برد ولی احتمال استفاده آن خیلی کم است. چون بعد از آپدیت سیزن سوم در چپتر سوم شما قابلیت بالا رفتن دویدن و خیلی اکشن های دیگر را دارید. که به راحتی می تواند شما را از دست اسنایپر فراری بدهد و تقریباً اسنایپر الان در بازی به عنوان یکی از کمترین اسلحه ها استفاده می شود.

چینش دکمه ها برای وین در بازی فورتنایت:

شما باید به صورتی دکمه خود را انتخاب کنید که دکمه های اصلی مانند دویدن نشستن عوض کردن اسلحه و بیل کردن همه در نقاطی باشند. که به راحتی بهشون دسترسی داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید وگرنه صد در صد در بازی به مشکل بر می خورید. مانند زمانی که ساختن یک دونه پله دکمه های دور از دسترسه را به راحتی میتوانید آن را فشار بدید. که باعث خیلی از مشکلاته! پله ساختن یکی از مهمترین عوامل در بیلد در فورتنایته! دکمه های ادیت هم بسیار مهم هستند. اگر دکمه ادیت در دسترس نباشد شما زمانی که به ادیت برای فرار یا حتی برای حمله نیاز دارید. از شما دور خواهد بود و صد در صد باعث شکست شما میشود.

نوع مود انتخاب شده Fortnite :

معمولاً در مود های مانند اسکواد یا مود سه نفره شما شانس بیشتری برای برد در بازی دارید.  چون معمولاً افرادی که با دوستانشان بازی می کنند یا خیلی قوی هستند یا خیلی ضعیف و شما اگر حتی یک دونه دوست داشته باشید. که بازی اون فوق العاده باشد. خیلی راحت وین های زیاد و پشت سر هم می گیرید . البته چون سرور های فورتنایت پر از ربات های مختلف در مود های مختلف هستند احتمال برد شما در بازی اسکواد خیلی بیشتر می باشد. در حالی که شما در مود سولو شما با افرادی  طرف هستین که ممکن است سالها تجربه از فورتنایت داشته باشد و شانس برد شما بسیار پایین می‌آید.

ربطی هم به زیرو بیلد بودن ندارد چون شما در مود زیرو بیلد نمی توانید بیلد بکنید. بیشتر بازی به نوع انتخاب اسلحه و کمپ بستگی دارد و مهم نیست. که شما تیم قوی تر داشته باشید یا نه ربات ها شروع به شلیک به سمت شما می کند. و یا شما باید با دشمن اصلی بجنگید و یا ربات ها که هدف شان را از روی شما بر نمی دارد.

جای لندینگ Fortnite:

لندینگ در بازی فورتنایت بسیار مهم است. به صورتی که شما اگر در جایی مانند تیلتد تاور لند کنید.  مطمئن باشید که تا پنج دقیقه جهنم واقعی را تجربه خواهید کرد. زیرا تعداد زیادی از افراد حرفه ای ربات ها و حتی افراد غیر حرفه ای وارد جایی مانند وسط مپ میشوند. و شما اصلاً فرصت نمی کنید یک  ساختمان را انتخاب کنید و قبل از شما ۱۰۰ درصد یک نفر تمام اسلحه ها رو برداشته به صورت حرفه ای تک تک افرادی که در تیلتد تاور هستند. را به راحتی میکشه و شما حتی فرصت نفس کشیدن هم در در مکانی مانند تیلتد تاور را ندارید.
نکته بعدی این است که ترجیحا تا می توانید وارد وسط های مپ نشوید و سعی کنید. در نزدیک های مرزهای استورم کمپ کنید. تا در مبارزات کمتر شرکت کرده حداقل شانس برای ۱۰ نفر تا آخر را داشته باشید. احتمال برد شماهم زیاد بشود ممکن است کمی طول بکشد ولی کاملاً ارزش برد را دارد.

پس:

من تمام نکاتی که خیلی در بازی مهم است. و عامل اصلی برد شما میباشد. را در این مقاله به شما توضیح دادم اجرای چند تا از این نکته ها میتواند راحت شما را به سمت پیروزی ببرد. پست های کلیدی در هر بازی حداقل چند نکته از این نکته نکات را استفاده کرده. و به کار ببرید تعداد بین های شما هم زیاد بشود. برای دریافت آموزش های دیگر سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *