five nights at freddy's movie
five nights at freddy's movie

تهیه کننده Five Nights At Freddy’s میخواهد بازی های بیشتری را به فیلم های ترسناک تبدیل کند

five nights at freddy’s به گفته جیسون بلوم، تهیه کننده، فیلم پنج شب در فردی تنها آغاز راه است. در طی مصاحبه ای با Discussing Film، این تهیه کننده مشهور ترسناک فاش کرد که نمی تواند صبر کند تا بازی های بیشتری را در فیلم های ترسناک اقتباس کند. او گفت: «من فکر می‌کنم بازی‌های ویدیویی مناسب، منبع خوبی برای فیلم‌ها هستند. منظورم این است که شما این را حتی با [فیلم برادران سوپر ماریو] دیدید. این یک ژانر متفاوت است، اما یک فیلم فوق العاده موفق بود.» برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اگرچه بعید است به این زودی شاهد نسخه Blumhouse از عمارت لوئیجی باشیم، اما اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند و فیلم Sonic the Hedgehog و The Super Mario Bros. بلوم گفت: «مطمئناً امیدوارم که [در مورد Five Nights at Freddy’s] چنین باشد.

جالب‌تر اینکه بلوم اکنون می‌خواهد به سراغ دیگر فرنچایزهای بازی محبوب بپردازد تا فیلم ترسناک بعدی را تولید کند. او فاش کرد: «[کارگردان موذی] جیمز [وان] در واقع یک گیمر بزرگ است و ما یک بخش بازی در شرکت خود داریم که روی آن کار می‌کنیم.» “من قطعا مشتاقانه منتظر یافتن بازی های بیشتری هستم که محبوب باشند و بتوانیم آنها را به فیلم های ترسناک تبدیل کنیم.”

فیلم ها و ایده های قبل از Five Nights At Freddy’s

آنها قبلاً یکی را نیز در ذهن دارند: Dead by Daylight. استفان مولرونی، معاون اجرایی Behaviour می‌گوید: «نمی‌توانیم از همکاری با جیسون بلوم و جیمز وان، دو غول صنعت فیلم‌های ترسناک، برای گسترش بیشتر دنیای Dead by Daylight خوشحال باشیم. “در Behaviour، شعار ما خلق لحظات منحصر به فرد، با هم، برای همیشه است. Atomic Monster و Blumhouse شرکای ایده آل برای ساخت ورودی قاتل Dead by Daylight به صفحه نمایش بزرگ هستند.”

سری Outlast در حال حاضر مانند یک فیلم ترسناک از فیلم‌های یافت شده به نظر می‌رسد که در انتظار وقوع است، و PT که اکنون نمادین است، یکی از ترسناک‌ترین تجربه‌های بازی ویدیویی تا به امروز باقی مانده است، حتی اگر هرگز آن را به یک بازی تمام‌قد تبدیل نکرده باشد. Amnesia: The Bunker یک چرخش جنگ جهانی اول را در فیلم کلاسیک هیولا ایجاد می کند. وDead Space  EA… خوب، چرا یک فیلم Dead Space در حال حاضر وجود ندارد؟ برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *