fast and furious
fast and furious

تریلر رسمی سریع و خشن 10 – FAST X منتشر شد!

Fast X پایان راه آغاز می شود(این تو دیسکریپشن خود فیلم بود). تریلر فیلم سریع و خشن 10 با بازی وین دیزل، جیسون موموآ، میشل رودریگز، تایریس گیبسون، کریس «لوداکریس» بریجز، ناتالی امانوئل، جوردانا بروستر، سونگ کانگ، جیسون استاتهام، جان سینا، اسکات ایستوود، لئو آبلو را تماشا کنید. پری، هلن میرن و شارلیز ترون. برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

در طول بسیاری از ماموریت‌ها و در برابر شانس‌های غیرممکن، Dom Toretto (وین دیزل) و خانواده‌اش از هر دشمنی که در مسیر خود قرار گرفته‌اند، پیشی گرفته، عصبی شده‌اند و پیشی گرفته‌اند. اکنون، آنها با کشنده‌ترین حریفی که تا به حال با آن روبرو بوده‌اند روبرو می‌شوند: تهدیدی وحشتناک که از سایه‌های گذشته پدید می‌آید که با انتقام خون به جریان می‌افتد و مصمم است این خانواده را متلاشی کند و همه چیز – و همه – را که دام دوست دارد، برای همیشه نابود کند. .

در Fast Five در سال 2011، دام و خدمه اش هرنان ریس، سلطان مواد مخدر شرور برزیلی را بیرون آوردند و سر امپراتوری او را بر روی پلی در ریودوژانیرو از بین بردند. چیزی که آن‌ها نمی‌دانستند این بود که پسر ریس، دانته (جیسون موموآ از آکوامن)، شاهد همه چیز بود و 12 سال گذشته را صرف برنامه‌ریزی کرد تا Dom بهای نهایی را بپردازد.

طرح دانته خانواده دام – Fast X

طرح دانته خانواده دام را از لس آنجلس تا دخمه های رم، از برزیل تا لندن و از پرتغال تا قطب جنوب پراکنده خواهد کرد. متحدان جدید ساخته خواهند شد و دشمنان قدیمی دوباره ظاهر خواهند شد. اما همه چیز تغییر می کند وقتی دام متوجه می شود که پسر 8 ساله خود (لئو آبلو پری) هدف نهایی انتقام دانته است.

در این فیلم همچنین بری لارسون در نقش تس، نماینده سرکش آژانس بازی می کند. آلن ریچتسون در نقش ایمز، رئیس جدید آژانس که علاقه‌ای به خدمه Dom مانند سلف خود، آقای Nobody ندارد. دانیلا ملکیور در نقش یک مسابقه‌دهنده خیابانی برزیلی با پیوندی قدرتمند با گذشته Dom. و ریتا مورنو در نقش دوم و میا، ابولیتا تورتو.

Fast X توسط Neal H. Moritz، Vin Diesel، Justin Lin، Jeff Kirschenbaum و Samantha Vincent تولید می شود. تهیه کنندگان اجرایی جوزف ام. کاراکیولو، جونیور، دیوید کین، کریس مورگان، آماندا لوئیس و مارک بامبک هستند. برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *