Fast-and-Furious-10
Fast-and-Furious-10

بازیگر بعدی سری فیلم سریع و خشن مرد آهنی است!

سریع و خشن – با نزدیک شدن به انتشار Fast X، بازیگران مشتاقانه منتظر یازدهمین فیلم Fast and Furious هستند که آخرین فیلم این مجموعه خواهد بود. البته، چند ستاره در حال حاضر ایده هایی برای انتخاب بازیگران فیلم یازدهم دارند. و یکی حتی نقشی برای همبازی رویایی خود در نظر گرفت است. برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

تریلر سریع و خشن و آینده این سری :

در روز پنج‌شنبه در اولین تریلر Fast X، وین دیزل ستاره «بدون تردید» به ورایتی گفت که رابرت داونی جونیور یکی از بازیگران رویایی او برای آخرین فیلم فرانچایز است. دیزل حتی نقشی دارد که دوست دارد این بازیگر هم بازی کند.

دیزل می‌گوید: «بدون اینکه چیز زیادی در مورد اتفاقات آینده به شما بگویم، شخصیتی وجود دارد که نقطه مقابل Dom است که هوش مصنوعی و اتومبیل‌های بدون راننده را تبلیغ می‌کند و فلسفه‌ای که با آن آزادی شما را افزایش می‌دهد.» “کسی وجود دارد که معتقد است این آینده است، و این در تضاد مستقیم با ذهنیت تورتو است.”

میشل رودریگز که در کنار دیزل بازی می‌کند، همبازی رویایی خود را برای Variety فاش کرد.

تریلر فیلم Fast X که قرار است پس از تاخیر در تاریخ 18 مه نمایش داده شود، شب گذشته برای اولین بار منتشر شد. این سری فیلم قراره فوق العاده هیجان انگیز تر بشه با اینکه قرار بود به صورت کامل تمام بشه ! برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

برای دیدن تریلر فیلم میتوانید از اینجا پست قبلی رو مشاهده کنید !

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *