farcry 6
farcry 6

بازی Far Cry 6 این آخر هفته رایگان است!

Far Cry 6 – فارکرای 6 بازی کامل تا 7 آگوست برای کاوش در اختیار شماست و همچنین در فروش است. اگر به دنبال چیزی برای بازی در این آخر هفته هستید! اما نمی‌خواهید برای آن پول خرج کنید، Far Cry 6 (در برگه جدید باز می‌شود)! بازی با Giancarlo Esposito – تا 7 آگوست برای بازی کاملا رایگان است. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

بررسی 75 درصدی بازی Far Cry 6:

ما در بررسی 75 درصدی خود  گفتیم: “Far Cry 6 یک بازی اساسی Far Cry است”: تکامل بازی های قبلی (مثلاً می توانید اسلحه های خود را در غلاف نگه دارید تا دشمنان فوراً نروند.” هی، آن مرد مسلسل مانند دردسر است”) که همان گیم پلی اولیه ای را که ما می شناسیم و دوست داریم حفظ می کند. شما در سراسر جزیره آفتابی یارا رانندگی خواهید کرد، به صدها (شاید هزاران) نفر تیراندازی خواهید کرد. چیزهای زیادی را منفجر خواهید کرد. با مردم و حیوانات خطرناک دوست خواهید شد. و در نهایت موز بالایی را که سطح شرارت آشکار آن خمیر می شود، پایین می آورید. سطح پیچیدگی و کاریزما

این به معنای رد کردن نیست. من همه بازی های Far Cry را بازی نکرده ام اما از بازی هایی که دارم بسیار لذت برده ام. ترکیبی از سلاح‌های سنگین و رانندگی به سبک آرکید در یک جهان باز واکنش‌پذیر، یک سندباکس اول شخص فوق‌العاده را ایجاد می‌کند، و من از بمباران پشت‌روهای مونتانا در Far Cry 5، حمله به پمپ بنزین‌ها و فروشگاه‌های خوراک، لذت زیادی بردم. باعث ایجاد هرج و مرج تصادفی تا حد امکان. (پایانش هم عالی بود.)

به هر حال، بازی Far Cry 6 تا ساعت 12 بعد از ظهر PT/3 بعد از ظهر به وقت شرقی در تاریخ 7 آگوست در Uplay (در تب جدید باز می شود) و فروشگاه Epic Games (در تب جدید باز می شود) رایگان است. اگر آن را کشف کردید و می‌خواهید به بازی ادامه دهید، تا 8 آگوست در Epic و 16 آگوست در Uplay با 60 درصد تخفیف نیز فروخته می‌شود و البته هر پیشرفتی که در آخر هفته رایگان به دست آورید، ادامه خواهد داشت.برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

farcry 6
farcry 6

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *