Fallguys 2
Fallguys 2

نقد و بررسی بازی فال گایز – Fallguys

بررسی بازی فال گایز بازی که سالهاست طرفدار های زیادی دارد و چندی سال است مانند فورتنایت در دل طرفداران جا باز کرده و هر روز با اضافه شدن پلیر به پلیر های آن طرفداران آن هم زیاد می‌شود این بازی بر عکس بازی های دیگر بتل رویال جوایز رایگان زیادی هم دارد. ما در این پست قصد داریم این بازی را برای شما نقد و بررسی و کنیم برای دریافت ادامه بررسی این بازی بتل رویال محبوب با سایت دراگون موبایل همراه باشید

گیم پلی بررسی بازی فال گایز

گیم پلی بازی فال گایز گیم پلی مسابقه ای و رقابتی است که شما را لحظه ای از رقابت جدا نمی کند. و شما رو مجبور می کند تا تا میتوانید از پلیرهای دیگر جلو بیفتید و جز نفرات اول بازی بشوید. توهم جوایز بیشتری دریافت کنید هم به برد نزدیکتر بشوید. این بازی وقتی را برای استراحت به شما نمی دهد گیم پلی تقریباً پیوسته و جذاب را دارد. گیم پلی بازی به طوری است که شما فقط به دنبال رقابت هم نخواهید بود. بلکه اگر با دوستان خود بازی کنید به دنبال خندیدن و گشت و گذار در نقشه خواهید بود. تا بتوانید لحظات خیلی خوشی را با دوستان خود رقم بزنید.

گرافیک:

گرافیک این بازی بیشتر گرافیکی کودکانه و سرگرم کننده دارد و رنگ های زیادی که در بازی به کار رفته شما را هیچ وقت خسته نمی کند. و می توانید ساعت ها از گرافیک بامزه اون لذت ببرید. همچنین هر نقشه گرافیک خاص خود و چشم نواز خود را دارد. این بازی از آنجایی که بازی کودکان هم به حساب می آید می‌توان انتظار گرافیک بالا دقت و یا حتی به جزئیات خیلی بالا را انتظار داشت. می می‌توانیم از میزان شاد بودن رنگ ها متوجه بشویم که این بازی هم برای کودکان هم برای بزرگسالان مناسب است.

نقشه ها:

این بازی نقش های زیاد و همچنین پازل ها راه های مختلف برای نقشه شان طراحی کرده اند هر نقشه ویژگی های خاص خود و خوبی های خود را دارد به طوری که هر نقشه حس و حال و هوای خود را دارد و شما باید مراحل را به سرعت و استفاده از هوش ذهنی خودتان تمام کنید این بازی در آپدیت های های اول خود   نقشه های زیادی نداشت ولی بعد از گذشته سه سال از انتشار بازی همچنان نقش های زیادی به بازی اضافه میشود در هر آپدیت از بازی شما می توانید انتظار یک ایونت و یا نقشه جدید را داشته باشید که همراه ایونت ها جایزه های فوق العاده زیادی می آید.

بتل پس:

این بازی بتل پس فوق العاده پر ملاتی دارد که مطمئن باشید. بعد از پر کردن هر چند مرحله از بتل پس شما جوایز رایگان خیلی دریافت می کنید. و البته کرون رنک هم به شما جایز های خیلی زیادی میدهد. و کاملا در حد بتل پس واقعی می باشد که شما راحت می تواند یک بتل پس واقعی داشته باشید. فقط کافیه که زیاد بازی کنید و کرون های زیادی بدست بیاورید. این بتل پس بازی قیمت کمی مانند بتل پس فورتنایت دارد. شما حتی می توانید از برد های مختلف تیکه های زیادی از تاج ها را حمع کنید و کرون بسازه و کرون رنک را پر کنید.

داستان:

این بازی بر خلاف بازی های بتل رویال دیگر مانند ایپکس لجند و فورتنایت هیچ داستانی ندارد. و آن را می توان از نقطه ضعف این بازی نام برد اگر به بازی کمی داستان هم اضافه میکردن. این بازی هم یکی از بهترین بازی های بتل رویال می شد که مانند فورتنایت و ایپکس و وارزون حریف و رقیبی نداشت !

پس:

در بررسی بازی فال گایز به نکات زیادی پرداختیم از جمله  کیفیت بازی داستان و بتل پس جوایز و نقشه های بازی ولی انتخاب دست شماست و می تونید نظرات خودتون رو در مورد بازی فال گایز با ما به اشتراک بگذارید برای دریافت اخبار ها و بررسی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *