ایلان ماسک
ایلان ماسک

ایلان ماسک در جلسه این هفته توییتر شرکت میکند

یکی از رفقای ما توی دارگون موبایل، روز دوشنبه با استناد به ایمیلی از رئیس توییتر گفت، ایلان ماسک این هفته برای اولین بار در یک جلسه سراسری شرکت از زمان ارائه پیشنهاد 44 میلیارد دلاری  خود در آوریل با کارمندان شرکت توییتر صحبت میکنه. این جلسه برای روز پنجشنبه برنامه ریزی شده است و ماسک مستقیماً از کارکنان توییتر سؤالاتشو میپرسه.

این خبر وقتی منتشر شد که توییتر هفته گذشته اعلام کرد که پیش‌بینی می‌کنه تا اوایل آگوست، سهامداران در مورد فروش رای بدن. (الان بفروشی فردا باید همینو گرون تر بخری! از من گفتن بود…!)

یکی از سخنگویان توییتر تایید کرده که ماسک در جلسه این هفته شرکت میکنه.

از زمان پیشنهاد خرید توویتر توسط ماسک، بسیاری از کارمندان توییتر ابراز نگرانی کردن که رفتار نامنظم میلیاردر می‌تونه کسب‌وکار این شرکت و رسانه‌های اجتماعی را بی‌ثبات کند و از نظر مالی بهشون آسیب برسونه.(میگن پول نظم نمیاره!)

ایلان ماسک
ایلان ماسک

مهاجرت کارمندان؟ 13 میلیون کاربر جدید؟

در ماه آوریل، آگراوال در حال آروم کردن کارکنان در یک جلسه سراسری شرکت بود که اونجا کارکنان راجع به نحوه برنامه‌ریزی مدیران برای رسیدگی به مهاجرت جمعی پیش‌بینی‌شده توسط ماسک پرسیدن.

این شرکت اعلام کرد کاملاً جاه طلبانه توی سه ماهه آینده 13 میلیون کاربر جدید میخواد!(داداش منم ی 20-30 میلیارد پول میخوام!) هفته گذشته، ماسک به توییتر هشدار داد که در صورت عدم ارائه اطلاعات مربوط به هرزنامه‌ها و حساب‌های جعلی که او به دنبالشونه ، ممکنه قرارداد رو فسخ کنه. (زخم کردی اینقدر شل کن سفت کن درآوردی مرد!)

کن پکستون، دادستان کل تگزاس، هفته گذشته تحقیقات خود را از توییتر، تنها چند ساعت پس از آن که ماسک، مدیر عامل میلیاردر تسلا و اسپیس ایکس، توئیتر را به امتناع از افشای گستردگی ربات اسپم و حساب‌های جعلی متهم کرد، شروع کرد. (این چه پیگیره!)

ناظران حرکت پکستون رو نامناسب دونستن. اگرچه او احتمالاً دارای اختیار قانونی برای پیگیری آن است. پکستون در آغاز تحقیقات خود پیشنهاد کرد که توییتر ممکن است قانون اقدامات تجاری فریبنده تگزاس را نقض کرده باشد. (زرشک!)

اینارم بخون باحاله:

بالاخره ماسک توییترو میخره؟

فصل جدید بازی مرکب تو راهه

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *