diablo iv
diablo iv

Diablo IV مانند Overwatch، لوت باکس های Battle Pass را حذف می کند

Diablo IV بلیزارد مشخص کرده است که دیابلو شامل لوت باکس نخواهد بود. و مانند Overwatch قبل از آن، Battle Pass و لوازم آرایشی را از طریق یک فروشگاه درون بازی ارائه می‌کند. بلیزارد در آخرین به‌روزرسانی توسعه خود اعلام کرد که Diablo IV یک بازی با قیمت تمام شده خواهد بود. و در حالی که بازیکنان می‌توانند در صورت تمایل پول خرج کنند. «شما نمی‌توانید برای قدرت پولی بپردازید». برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

محتوای پس از راه‌اندازی در عوض بر اساس فصل‌هایی ساخته می‌شود. که هر سه ماه یکبار می‌چرخند و هر فصل جدید مانند شروعی تازه برای بازیکنان احساس می‌شود. مدل Season Journey از Diablo III بازخواهد گشت، یک سیستم پیشرفت رایگان که به بازیکنان اجازه می‌دهد. با انجام چالش‌ها جوایزی کسب کنند، و بلیزارد همچنین یک پاس نبرد فصلی سنتی‌تر نیز ارائه می‌کند. این سیستم پیشرفت که به‌عنوان Season Pass نام‌گذاری شد. (علی‌رغم اینکه بلیزارد آن را «پیش‌رفت به سبک پاس نبرد» می‌نامد، به بازیکنان اجازه می‌دهد. کاستوم و کوین بازی را با «سطوح رایگان و ردیف‌های ممتاز» در دسترس داشته باشند. بلیزارد قیمت‌های Season Pass خود را به اشتراک نگذاشته است. یا چند طبقه برای خرید در دسترس خواهد بود.

بروز رسانی های جدید Diablo IV

به‌روزرسانی می‌گوید که فروشگاه درون‌بازی آیتم‌های مختلف سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد، اما «بهترین لوازم آرایشی به ظاهر منحصر به فروشگاه نیستند». شیک ترین زره Diablo IV، اقلام قطره ای خواهد بود که بازیکنان می توانند از طریق بازی کردن به جای خرید فقط به دست آورند. بار دیگر، بلیزارد تصریح کرد که “هیچ چیزی که در فروشگاه ارائه می شود مزیت گیم پلی مستقیم یا غیرمستقیم را ایجاد نمی کند”. احتمالاً پس از جنجال‌های پیرامون Diablo: Immortal. بازی موبایل رایگان آن که بهترین غارت خود را فقط برای بازیکنانی که پول زیادی خرج می‌کنند، به این پیام می‌رسد. بلیزارد با Diablo IV مسیر مخالفی را پیش گرفته است. با این حال، همانطور که با Overwatch انجام داد. اخیراً اعلام کرد که لوت باکس‌ها را نیز به نفع پاس و ذخیره جنگ حذف خواهد کرد. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *