The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

هر بازی که در سال 2022 معرفی شد تاخیر خورد

تاخیر بازی های ویدیویی در طول همه‌گیری همه‌گیر رایج شده است – ما تنها در سال 2021 60 تاخیر را محاسبه کردیم – زیرا استودیوها عمدتاً در محدوده توسعه از راه دور یا ترکیبی به کار خود ادامه می‌دهند. این تغییر بی‌سابقه در نحوه ساخت بازی‌ها، دو سال اخیر توسعه را به‌طور چشمگیری تحت تأثیر قرار داده است و به همین دلیل، بار دیگر شاهد تاخیر در تعداد قابل توجهی از بازی‌ها هستیم. برای دریافت ادامه اخبار بازی های که تاخیر خوردند با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

برای پیگیری این تاریخ‌های عرضه همیشه در حال تغییر و اطلاع شما از اینکه چه زمانی باید انتظار بازی‌های موردانتظار خود را داشته باشید، فهرستی در حال اجرا از همه این اعلامیه‌ها ایجاد کرده‌ایم: بازی‌های کامل، DLC قابل‌توجه و هر قطعه سخت‌افزار بازی به‌طور رسمی امسال به تعویق افتاد برای دریافت لیست کامل تاخیرهای بازی اعلام شده در سال 2022 (تا کنون) روی گالری زیر کلیک کنید یا به پیمایش ادامه دهید.

استالکر 2: قلب های چرنوبیل

از 28 آوریل تا 8 دسامبر 2022 به تعویق افتاد دوباره از 8 دسامبر تا نیمه اول 2023 به تعویق افتاد STALKER 2 اولین بازی بود که به طور رسمی در سال 2022 به تعویق افتاد. توسعه دهنده GSC Game World گفت: “این هفت ماه توسعه اضافی برای تحقق چشم انداز ما و دستیابی به وضعیت مطلوب بازی مورد نیاز است.” STALKER 2 بزرگترین پروژه در تاریخ است. ما متقاعد شده‌ایم که توسعه باید تا زمانی که لازم باشد، به خصوص در مورد چنین پروژه‌ای طول بکشد.”

در حالی که این خبر تاسف بار برای دنباله بود، طرفداران سریال به خوبی با صبر و حوصله تمرین می کنند. SALKER 2 بیش از ده سال پس از آخرین نسخه این فرنچایز، Call of Pripyat، منتشر می شود. با توجه به گرافیکی از بازی‌های آینده Xbox، بازی STALKER 2 بار دیگر در ژوئن به تعویق افتاد و این بار به نیمه اول سال 2023 منتقل شد.

شاه آرتور: داستان شوالیه

از 15 فوریه تا 29 مارس 2022 به تعویق افتاد
توسعه 1.0 بازی King Arthur: Knight’s Tale از فوریه تا مارس به تعویق افتاد تا “به منظور اعمال آخرین لمس ها و ارائه یک تجربه راه اندازی عالی”، توسعه دهنده Neocore Games در ژانویه اعلام کرد. این پست ادامه می‌دهد: «از آنجایی که وضعیت همه‌گیری هنوز بسیار نامشخص است، ما سلامت و امنیت را در اولویت قرار می‌دهیم. “با این حال، کار از خانه با تاخیرهای جزئی همراه است. ما مطمئن هستیم که داستان شوالیه تا پایان ماه مارس آماده خواهد شد و سفر شما در آوالون در نهایت می تواند آغاز شود.” Knight’s Tale ژانویه گذشته در Steam Early Access منتشر شد. نسخه‌های PS5 و Xbox Series X|S نیز در حال توسعه هستند، اگرچه در تاریخ بعدی منتشر خواهند شد.

Ghostrunner: Project_Hel DLC

از 27 ژانویه تا 3 مارس 2022 به تعویق افتاد Project_Hel، یک DLC جدید بزرگ برای Ghostrunner، از اواخر ژانویه تا اوایل مارس به تعویق افتاد. در بیانیه‌ای از حساب رسمی توییتر بازی آمده است: «زمان توسعه اضافی برای ایجاد پیشرفت‌های ارزشمندتر و در عین حال تضمین سلامت و ایمنی تیم ما و شرکای جهانی استفاده خواهد شد». در Project_Hel شما به عنوان Hel، یکی از باس های بازی اصلی بازی می کنید. این DLC شامل شش ماموریت داستانی، دشمنان جدید، باس‌ها و شش آهنگ جدید از موسیقیدان الکترونیک دانیل دلوکس است.

Dying Light 2 برای نینتندو سوییچ

از 4 فوریه 2022 به تاریخ بعدی اعلام نشده به تعویق افتاد. Delayed Game
دو هفته قبل از تاریخ انتشار قبلی، نسخه ابری Dying Light 2 برای نینتندو سوییچ به تعویق افتاد. توسعه‌دهنده Techland می‌گوید که باید «طی شش ماه» از تاریخ اصلی عرضه شود، و پنجره انتشار آزمایشی نسخه سوییچ بین فوریه و آگوست است. این دنباله همچنان در تاریخ 4 فوریه برای PS5، Xbox Series X|S، PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

Call of Duty: Warzone Pacific و Vanguard Season 2

از 2 فوریه تا 14 فوریه 2022 به تعویق افتاد Delayed Game
فصل دوم Call of Duty: Warzone Pacific و Call of Duty: Vanguard هر دو با دو هفته تاخیر عرضه شدند. Activision گفت که از زمان اضافی برای ارائه به‌روزرسانی‌ها، از جمله بهینه‌سازی برای گیم‌پلی، متعادل‌سازی بازی (از جمله تعادل سلاح و تجهیزات)، برای رفع ثبات و اشکالات بازی، و اطمینان از سطح کلی پولیش برای بهبود تجربه استفاده می‌کند.

Life Is Strange: Remastered Collection برای نینتندو سوییچ

از 1 فوریه 2022 به «آخر امسال» به تعویق افتاد Delayed Game
نسخه نینتندو سوییچ Life Is Strange: Remastered Collection – بسته‌ای از Life Is Strange و پیش درآمد بعدی Life Is Strange: Before the Storm – کمتر از دو هفته قبل از تاریخ انتشار اولیه آن به تعویق افتاد. توسعه دهنده گفت که با نسخه Switch با شکست مواجه شده است و قصد دارد آن را در اواخر امسال آماده کند. بازی‌های بازسازی‌شده دارای جلوه‌های بصری، انیمیشن‌های بهبودیافته و ارتقاء نور هستند. انتظار می‌رود این مجموعه همچنان در تاریخ 1 فوریه به پلتفرم‌های دیگر – PS5، Xbox Series X|S، PS4، Xbox One، PC و Stadia عرضه شود.

رامبلورس

از 15 فوریه تا 11 اوت 2022 به تعویق افتاد Delayed Game
بازی نبرد رویال رایگان بازی Iron Galaxy با الهام از کشتی‌گیری، رامبلورس، از اواسط فوریه تا تاریخ نامعلومی به تعویق افتاد. توسعه‌دهنده در وبلاگ خود نوشت: «ما در مورد بازی‌ای که می‌سازیم هیجان‌زده هستیم – و خوشحالیم که شما هم چنین هستید – اما کارهای بیشتری وجود دارد که می‌خواهیم انجام دهیم تا تجربه را کامل کنیم. “بیش از یک بازی، رامبلورس انجمنی خواهد بود که ما می خواهیم برای مدت طولانی از آن حمایت کنیم. ما برای اطمینان از اینکه می توانیم آن را درست انجام دهیم، زمان می گذاریم.” در حالی که منتظر می‌مانید، می‌توانید پیش‌نمایش رامبلورس ما را بخوانید، که در آن گفتیم این بازی “به نظر می‌رسد یک رقیب جدید قانونی در ژانر رقابتی بتل رویال باشد.”

Evil Dead: The Game

از فوریه تا 13 مه 2022 به تعویق افتاد Delayed Game
در اواخر ژانویه، Saber Interactive و Boss Team Games بازی رسمی Evil Dead خود را از فوریه تا 13 مه 2022 به تعویق انداختند. “این تاخیر به تیم ما زمان لازم را می دهد تا کارها را درست انجام دهند، بنابراین بوم استیک شما صیقلی شده و کاملاً بارگذاری می شود. و آماده انفجار Deadites در آن جمعه 13 مه هستند. تریلر جدیدی از این بازی چند نفره در ماه فوریه منتشر خواهد شد. این دومین تاخیر برای بازی Evil Dead: The Game است. قبلاً از سال 2021 به فوریه 2022 منتقل شده بود.

Battlefield 2042 فصل اول

از اوایل 2022 به “اوایل تابستان 2022” به تعویق افتاد Delayed Game
با وجود عرضه در نوامبر 2021، فصل اول Battlefield 2042 هنوز شروع نشده است. زمانی که EA اعلام کرد شروع فصل اول را به «اوایل تابستان» 2022 می‌برد، انتظار برای آن محتوای جدید حتی طولانی‌تر شد. در حالی که تاریخ فصل اول هرگز به طور رسمی مشخص نشد، بیان خود EA به وضوح نشان می دهد که این یک تاخیر بوده است: “ما باید تصمیمات بزرگی می گرفتیم تا اطمینان حاصل کنیم که مجموعه به روز رسانی بعدی ما می تواند بر ارائه این پیشرفت ها متمرکز شود، با اساسی ترین آنها. قرار است تاریخ انتشار اولین فصل ما به اوایل تابستان منتقل شود.” زمان اضافی به توسعه دهنده DICE «زمانی برای تمرکز بر بهبود تجربه Battlefield 2042 در حالی که توسعه محتوای فصلی خود نهایی می کند، می دهد تا اطمینان حاصل شود که همه آنها نظر کیفیت به استانداردهای ما می رسند.

Suicide Squad: Kill the Justice League

از سال 2022 تا بهار 2023 به تعویق افتاد Delayed Game
Suicide Squad: Kill the Justice League از سال 2022 تا بهار 2023 به تعویق افتاده است. این خبر برای اولین بار توسط بلومبرگ در فوریه گزارش شد، قبل از اینکه Rocksteady تأخیر را در ماه مارس تأیید کرد. سفتون هیل، مدیر خلاقیت، گفت: «می‌دانم تأخیر ناامیدکننده است، اما این زمان برای ساخت بهترین بازی می‌گذرد».

این بازی اکشن یک به چهار نفره در یک متروپلیس جهان باز اتفاق می‌افتد و دارای چهار شخصیت قابل بازی است: هارلی کوئین، کینگ شارک، ددشات و کاپیتان بومرنگ.

Martha Is Dead (نسخه فیزیکی PS5، PS4)

از 24 فوریه 2022 به تاریخ بعدی اعلام نشده به تعویق افتاد
توسعه‌دهنده LKA در اواسط فوریه اعلام کرد که عرضه فیزیکی Martha Is Dead برای PS5 و PS4 برای مدت نامحدودی به تعویق افتاد. در حالی که تاریخ جدیدی مشخص نشده است، LKA امیدوار است که در چند هفته آینده منتشر شود.

این تاخیر به دلیل تصمیم ظاهراً آخرین لحظه سونی است که اجازه نمی دهد برخی از عناصر بازی در پلتفرم های پلی استیشن ظاهر شوند. به این ترتیب، LKA “به زمان اضافی برای ایجاد این تغییرات برنامه ریزی نشده نیاز دارد.”

LKA فاش نکرد که کدام عناصر خاص از بازی را مجبور به حذف کرد، اگرچه اعلام تاخیر با پیامی در مورد “صحنه ها و مضامین بالقوه ناراحت کننده” Martha Is Dead بود.

نسخه های ایکس باکس و رایانه شخصی و همچنین نسخه های دیجیتال پلی استیشن طبق برنامه در تاریخ 24 فوریه منتشر خواهند شد.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

از سال 2022 تا بهار 2023 به تعویق افتاد
در اواخر ماه مارس، نینتندو تایید کرد که دنباله‌ی موفق ۲۰۱۷ خود Breath of the Wild طبق برنامه‌ریزی اولیه در سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد. در عوض، به گفته تهیه کننده سری Eiji Aonuma، تیم قصد دارد در بهار 2023 عرضه شود، “برای اینکه تجربه این بازی چیزی خاص باشد، کل تیم سازنده به کار مجدانه روی این بازی ادامه می دهند، بنابراین لطفاً کمی صبر کنید. ”

بازی چند نفره آنلاین Quarry
از 10 ژوئن تا 8 ژوئیه 2022 به تعویق افتاد
حالت چند نفره آنلاین Quarry تا 8 ژوئیه به تعویق افتاده است، بازی Supermassive Games در 26 می اعلام کرد. کمپین تک نفره، co-op و حالت فیلم همگی همانطور که انتظار می رفت در 10 ژوئن راه اندازی می شوند.

توسعه‌دهنده دلیلی برای تأخیر ارائه نکرده است، تنها با بیان زمان اضافی به آن امکان می‌دهد «بهترین تجربه ممکن را ارائه دهد».

بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time

از سال مالی 23 یوبی‌سافت به تاریخ دیگری که اعلام نشده است به تعویق افتاد
این شرکت در ژوئن اعلام کرد که بازسازی شاهزاده ایرانی یوبی سافت بار دیگر به تعویق افتاده است. این تاخیر به دنبال اعلام یوبی سافت مبنی بر انتقال توسعه پروژه از یوبی سافت پونا و بمبئی به یوبی سافت مونترال صورت گرفت. یوبی سافت به IGN گفت که این تاخیر “نتیجه” آن تغییر به Ubisoft Montreal است.

این بازی قبلا برای سال مالی 2023 یوبی سافت برنامه ریزی شده بود که از آوریل 2022 تا مارس 2023 اجرا می شود. این سومین تاخیر شاهزاده ایرانی است. در ابتدا قرار بود در ژانویه 2021 منتشر شود.

جنگ ستارگان: شکارچیان

از 2022 تا 2023 به تعویق افتاد
توسعه دهنده Zygna در ماه جولای اعلام کرد، Star Wars: Hunters، یک مبارز عرصه رایگان برای سوییچ و موبایل، از سال 2022 تا 2023 به تعویق افتاد. این شرکت نوشت: «ما می‌دانیم که تاخیر در بازی ناامیدکننده است، با این حال، اولویت اصلی ما این است که بازیکنان بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.»

ارباب حلقه ها: گولوم

از 1 سپتامبر 2022 به “چند ماه” بعد به تعویق افتاد
در 25 جولای، توسعه دهنده Daedalic Entertainment اعلام کرد که بازی Lord of the Rings: Gollum را “چند ماه” به تاخیر انداخته تا “بهترین تجربه ممکن را ارائه دهد.” این شرکت اضافه کرد که تاریخ انتشار مشخصی را «در آینده نزدیک» اعلام خواهد کرد.

گولوم در ابتدا قرار بود در 1 سپتامبر به همه سکوها بجز یک سکو ضربه بزند. پیش‌بینی می‌شد که نسخه سوییچ در تاریخ بعدی منتشر شود. مشخص نیست که آیا این تأخیر بر تاریخ انتشار سوییچ تأثیر می گذارد یا نه، تاریخ انتشار را در همه پلتفرم ها هماهنگ می کند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *