death-stranding
death-stranding

Death Stranding هفته آینده برای Xbox PC Game Pass عرضه می شود!

Death Stranding به دنبال گمانه زنی های اخیر در مورد حضور انحصاری کنسول پلی استیشن در یکی از سرویس های مایکروسافت. Death Stranding به طور رسمی در تاریخ 23 آگوست برای Xbox PC Game Pass عرضه می شود. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

نظر کوجیما و ناشر بازی دث استاردینگ

توسعه دهنده Kojima Productions و ناشر 505 Games اعلام کردند که نسخه اصلی Death Stranding (بنابراین نه برش کارگردان ارتقا یافته). در ساعت 5 بعدازظهر اقیانوس آرام / ساعت 8 بعد از ظهر شرقی در 23 آگوست. (بنابراین ساعت 1 بامداد انگلستان در ماه اوت در دسترس کاربران Xbox PC Game Pass خواهد بود.).

در این اطلاعیه آمده است: «نسخه اصلی حماسه تحسین‌شده و ژانر‌آمیز هیدئو کوجیما برای اولین بار در اکوسیستم مایکروسافت فرود آمد. و برای مخاطبانی که مشترک نسخه رایانه‌های شخصی Xbox Game Pass هستند، در دسترس است.

تاریخچه Death Stranding:

Death Stranding ابتدا به عنوان یک پلی استیشن 4 انحصاری در سال 2019 عرضه شد. و قبل از اینکه سال بعد از طریق Steam و فروشگاه Epic Games بر روی رایانه شخصی وارد شود. و کارگردانی آن در ژانویه 2022 عرضه شود. با این حال این اولین حضور بازی زیر چتر مایکروسافت خواهد بود. ، تا حدودی خطوط بین رقابت پلی استیشن و ایکس باکس را محو می کند.

Kojima Productions نیز همین کار را انجام می دهد، با وجود اینکه Death Stranding توسط Sony Interactive منتشر شده و یک کنسول انحصاری پلی استیشن است. بازی بعدی این استودیو یک بازی انحصاری Xbox خواهد بود. برخی از طرفداران به این اعلامیه واکنش خوبی نشان ندادند، و کوجیما پروداکشنز را مجبور کرد تا توضیح دهد که هنوز “همکاری بسیار خوبی” با پلی استیشن دارد.

با این حال، احتمالاً در نهایت Death Stranding بیشتری وجود خواهد داشت، زیرا نورمن ریدوس، بازیگر اصلی فیلم فاش کرد که دنباله‌ای برای بازی اکشن مخفی کاری 2019 در دست ساخت است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *